DDM hl. m. Prahy
ŠESTKAfest
ŠESTKAfest

Lektoři

MgA. Miroslava Vydrová – lektorka Klaunského workshopu
Vytvořila spolu s druhými několik klaunských představení, která se hrála nejen v Čechách. Je také už 17 let zdravotní klaunkou – navštěvuje nemocné děti v nemocnicích (jako sestra Svíčková). Kromě toho má svoje malé loutkové divadélko Bořivoj. Řídí se heslem – Kdo se směje, nemůže být špatný člověk.

Mgr. Markéta Holá – lektorka workshopu Příběhy aneb najdi svého hrdinu
Lektorka a vypravěčka Spolku Storytelling, divadelní pedagožka a logopedka. Absolventka kurzů storytellingu se zahraničními lektory, stážistka na norském vypravěčském festivalu Fortellerfestivalen. Zaměřuje se na vyprávění a vedení dílen na školách i v divadlech. 

Mgr. et  MgA. Josef Pekárek – lektor Redakce časopisu
Vystudoval vizuální kulturu a dramatickou výchovu. Aktivně se věnuje tvorbě dětských inscenací. Připravuje s žáky na základní škole školní časopis zaměřený na jejich uměleckou tvorbu a kreativitu. Libuje si v loutkovém divadle. A největší radost mu dělá prohlížení a čtení nádherných knih nebo výroba notesů.

MgA. Kateřina Šteidlová – moderátorka diskuzního klubu
Od mala mě zajímalo divadlo. Dlouho jsem chodila do dramaťáku na ZUŠ Žďáru nad Sázavou a shodou šťastných náhod jsem se po pár letech sama stala učitelkou LDO na ZUŠ Jana Štursy v Novém Městě na Moravě. Souběžně s prací jsem vystudovala obor dramatická výchova na DAMU v Praze. V současné době pracuji na projektech dramatické výchovy pro nejrůznější věkové skupiny v EduDrama Bratislava. 

Také by vás mohlo zajímat:

 • Klientské účty a přihlašování do kroužků a na tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Bodový program

  VÍCE INFORMACÍ
 • Reportáž České televize o akci Vítání jara aneb vynášení Morany

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hledáme lektory hudby

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nabídka kroužků na školní rok 2019/2020 - zahájení zápisů

  VÍCE INFORMACÍ