DDM hl. m. Prahy
ŠESTKAfest
ŠESTKAfest

Lektoři

Mariana Zacharová
lektorka workshopu Improvizuj!

Mariana je lektorka, improvizátorka, herečka a moderátorka. V rámci divadelních kurzů se věnuje především improvizaci. Sama je zakládající členkou improvizační divadelní skupiny Meandry, mohli jste ji vidět v divadla Karla Hackera v pražských Kobylisích. Vystudovala psychologii a sociologii na VŠE v Praze a FTVS UK. Spolupracovala s Prázdninovou školou Lipnice a na Stadionu mládeže DDM hl. m. Prahy se dlouhá léta věnovala přípravě malých atletů.

Eva Hadravová
lektorka workshopu Mluvící literatura; dílna tvorby audioknížky

Eva je absolventka katedry výchovné dramatiky DAMU a FF UK, kde v současné době navazuje ve studiu prvního ročníku doktorátu, obor obecná a srovnávací literatura. V mimoškolním čase se stává elévkou Českého rozhlasu, tvoří autorská divadelní představení pro školy, je vedoucí zájmových divadelních souborů a lektorkou individuální hlasové výchovy. Čtvrtým rokem pravidelně načítá audioknihy pro nevidomé v knihovně a tiskárně K. E. Macana.

Josef Pekárek 
lektor Redakce časopisu

Vystudoval vizuální kulturu a dramatickou výchovu. Aktivně se věnuje tvorbě dětských inscenací. Připravuje s žáky na základní škole školní časopis zaměřený na jejich uměleckou tvorbu a kreativitu. Libuje si v loutkovém divadle. A největší radost mu dělá prohlížení a čtení nádherných knih nebo výroba notesů.

Kateřina Šteidlová 
moderátorka Diskusního klubu

Od mala mě zajímalo divadlo. Dlouho jsem chodila do dramaťáku na ZUŠ Žďár nad Sázavou a shodou šťastných náhod jsem se po pár letech sama stala učitelkou LDO na ZUŠ Jana Štursy v Novém Městě na Moravě. Souběžně s prací jsem vystudovala obor dramatická výchova na DAMU v Praze. V současné době pracuji na projektech dramatické výchovy pro nejrůznější věkové skupiny v EduDrama Bratislava. 

Také by vás mohlo zajímat:

 • Lekce sólového zpěvu

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nový divadelní kroužek

  VÍCE INFORMACÍ
 • Airsoftový oddíl přijímá nové členy

  VÍCE INFORMACÍ
 • Aktuální otevírací doba

  VÍCE INFORMACÍ
 • Družinka KS nově se zájmovými kluby

  VÍCE INFORMACÍ