Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy ve spolupráci s MŠMT a Národním institutem pro další vzdělávání pořádají v pondělí 29. dubna 2019 od  
9 hodin krajské kolo již 41. ročníku SOČ – Středoškolské odborné činnosti. 
Krajské kolo SOČ 

Projekt Dlouhomladí, který organizuje Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy za podpory MHMP a který je určený seniorům nad 60 let, ukončil v červnu svou další sezonu.
Projekt Dlouhomladí má za sebou další úspěšnou sezonu

Pražští studenti, kteří postoupili z krajského kola SOČ, jež se uskutečnilo letos v dubnu v DDM hl. m. Prahy, se umístili v celorepublikovém pojetí na 2. místě ze 14 krajů, první se byl kraj Jihomoravský. Celorepublikové kolo proběhlo minulý víkend, 15.–17. června 2018, v Olomouci.
Celostátní kolo SOČ

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy ve spolupráci s MŠMT a Národním institutem pro další vzdělávání pořádají v pondělí 23. dubna 2018 od 9 hodin krajské kolo již 40. ročníku SOČ – Středoškolské odborné činnosti.  
Krajské kolo SOČ

Ve středu 25. dubna od 17 hodin proběhne ve dvoře Karlínského Spektra na Karlínském náměstí akce ICM při DDM hl. m. Prahy Starej se o svý kolo.
Starej se o svý kolo

Mluvit před lidmi, vyjádřit se, formulovat myšlenky, zaujmout… O tom všem bude jednodenní workshop na Stanici techniků, který připravilo ICM při DDM hl. m. Prahy a proběhne 16. dubna 2018 od 8.30 do 15 hodin.
Malé řečniště

Ve čtvrtek 5. dubna 2018 proběhne v projektu Mozaika vzpomínek, který vznikl v našem ICM při DDM hl. m. Prahy, pilotní setkání pamětníků a dětí na ZŠ náměstí Svobody.
Mozaika vzpomínek

U příležitosti blížícího se měsíce knihy připravilo naše ICM při DDM hl. m. Prahy velkou výměnu knih, která vyvrcholila 21. března 2018 odpoledním programem.
TZ Knihu za knihu

Zpracovala: Štěpánka Friedrichová