Centrum informací a projektů
Středisko informací a projektů
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Středisko informací a projektů

Testy profesní orientace

Nabízíme psychologické vyšetření se zaměřením na volbu další vzdělávací cesty. Vhodné pro žáky 8. a 9. tříd a posledních ročníků středních škol. 

Zahrnuje úvodní rozhovor s dítětem/žákem a rodičem na téma další vzdělávací cesty, test rozumových schopností, dotazník se zaměřením na zájmy dítěte/žáka a závěrečný rozhovor s oběma s vyhodnocením.

Kontakt: 
Mgr. Anna Štindlová
anna.stindlova@ddmpraha.cz
776 886 949
www.podporanadani.cz

Mgr. Anna Štindlová
Psycholožka a psychoterapeutka s dlouholetou praxí, nejprve ve školství, pak také ve zdravotnictví. Pracovala se školními dětmi v pedagogicko-psychologické poradně (psychodiagnostika, výchovné poradenství, vedení skupin) a s dospívajícími na ambulanci střediska výchovné péče (skupinová a individuální terapie). Součástí práce byla rodinná terapie a poradenství pro rodiče klientů a podpora pedagogů ZŠ a SŠ. V psychiatrické nemocnici se věnovala psychodiagnostice a psychoterapii dospělých (skupinová a individuální terapie, komunitní aktivity). Příležitostně se věnuje lektorování (semináře pro rodiče, kurzy pro externí pedagogy DDM). Aktuálně pracuje jako psycholog Centra podpory nadání DDM hl. m. Prahy.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Přípravka na Biologickou olympiádu

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zachraňujeme korely chocholaté

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jak na přivolání?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Geolokační hra „Masopust s Techniky“

  VÍCE INFORMACÍ
Pravidla fungování v DDM HMP od 12. do 30. 4. 2021
Kromě účastníků individuální výuky není vstup veřejnosti povolen. Účastníci činnosti musí mít respirátor FFP2, nanoroušku, případně chirurgickou roušku a dále čestné prohlášení.