DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Středoškolská odborná činnost

Centrum pro talentovanou mládež

Ve školním roce 2018/2019 vám Centrum pro talentovanou mládež nabízí možnosti, jak poskytnout dětem špičkové vzdělávání na mezinárodní úrovni a příležitosti, jak trávit čas s vrstevníky stejných zájmů.
 
 
5 sobot plných poznání, vzdělávání a zábavy. To jsou Objevitelské soboty, které pořádáme na Gymnáziu Nový PORG, Praha 4. Vaši malí objevitelé mají na výběr ze široké škály témat – chemické pokusy, programování legorobotů či ozobotů, divadelní improvizace, egyptologie, vesmír, relaxace. Zkrátka každý si může vybrat, co ho zajímá.
 
Registrace otevíráme 15. září, ale už teď si můžete poznamenat termíny Objevitelských sobot na tento podzim – 6. října, 20. října, 17. listopadu, 8. prosince 2018, 12. ledna 2019.
 
 
 
Centrum pro talentovanou mládež zprostředkovává moderní a interaktivní kurzy v angličtině. Jedná se o virtuální školu, kterou vaše dítě může navštěvovat ze svého počítače. Už na střední škole se může věnovat předmětům, ve kterých chce vyniknout nebo je dál studovat. Ať už na univerzitě v Čechách nebo v zahraničí.
 
Novinkou v naší nabídce jsou kurzy Junior Program vhodné pro děti od 12 let. Prostřednictvím kurzů si zlepší svou angličtinu a osvojí si principy online vzdělávání a samostudia. 
Umožněte vašemu dítěti být lepší, než ostatní.
 
Registrace do podzimního semestru uzavíráme 18. září.
 

Podívejte se na stránky Centra pro talentovanou mládež, ukažte je vašim ratolestem a společně si naplánujte úspěšnou budoucnost.
 
V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte, rádi vám poradíme třeba s výběrem kurzů a programů.
 
Pěkný den z CTM přeje,
Jeanne Bočková

© 2018 Centrum pro talentovanou mládež, z. s.

 

Také by vás mohlo zajímat:

 • Improtoč – roztáčíme improvizační divadlo s dětmi

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků a na tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jízdárenské cviky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Reportáž České televize o akci Vítání jara aneb vynášení Morany

  VÍCE INFORMACÍ
 • Výletník pro předškoláky

  VÍCE INFORMACÍ