DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Středoškolská odborná činnost

Centrum pro talentovanou mládežVe školním roce 2018/2019 vám Centrum pro talentovanou mládež nabízí možnosti, jak poskytnout dětem špičkové vzdělávání na mezinárodní úrovni a příležitosti, jak trávit čas s vrstevníky stejných zájmů.
 
 
5 sobot plných poznání, vzdělávání a zábavy. To jsou Objevitelské soboty, které pořádáme na Gymnáziu Nový PORG, Praha 4. Vaši malí objevitelé mají na výběr ze široké škály témat – chemické pokusy, programování legorobotů či ozobotů, divadelní improvizace, egyptologie, vesmír, relaxace. Zkrátka každý si může vybrat, co ho zajímá.
 
Registrace otevíráme 15. září, ale už teď si můžete poznamenat termíny Objevitelských sobot na tento podzim – 6. října, 20. října, 17. listopadu, 8. prosince 2018, 12. ledna 2019.
 
 
 
Centrum pro talentovanou mládež zprostředkovává moderní a interaktivní kurzy v angličtině. Jedná se o virtuální školu, kterou vaše dítě může navštěvovat ze svého počítače. Už na střední škole se může věnovat předmětům, ve kterých chce vyniknout nebo je dál studovat. Ať už na univerzitě v Čechách nebo v zahraničí.
 
Novinkou v naší nabídce jsou kurzy Junior Program vhodné pro děti od 12 let. Prostřednictvím kurzů si zlepší svou angličtinu a osvojí si principy online vzdělávání a samostudia. 
Umožněte vašemu dítěti být lepší, než ostatní.
 
Registrace do podzimního semestru uzavíráme 18. září.
 

Podívejte se na stránky Centra pro talentovanou mládež, ukažte je vašim ratolestem a společně si naplánujte úspěšnou budoucnost.
 
V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte, rádi vám poradíme třeba s výběrem kurzů a programů.
 
Pěkný den z CTM přeje,
Jeanne Bočková

© 2018 Centrum pro talentovanou mládež, z. s.

 

Podobné články

Centrum podpory nadání
Vážení pedagogové, věnujte pozornost této informaci, která přináší další možnosti spolupráce nad rámec Středoškolské odborné činnosti. Při DDM hl. m. Prahy vzniklo Centrum podpory nadání, jehož hlavním cílem a záměrem je v dlouhodobém horizontu vyhledávat, podporovat a vytvářet podmínky pro rozvoj nadání dětí ve spolupráci s jejich pedagogy i rodinami. Co nabízíme pro žáky
Podzimní seminář v Brně
Podzimní seminář v Brně – organizuje Tomáš Doseděl ze Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky, z. s. 7.–9. listopadu budeme pořádat seminář pro mírně pokročilé, kteří si SOČ již vyzkoušeli. Počítáme se třemi skupinami, z nichž jedna bude začátečnická. Pokud máte pokročilé studenty, o kterých již teď víte, že by se akce chtěli zúčastnit, mohou se přihlásit na tomto odkazu:
Studentská konference pro mladé talenty
Univerzita Pardubice ve spolupráci se studenty Universitas zve vás a vaše studenty k účasti na již VI. ročníku konference VĚDĚNÍ MLADÝM, která se uskuteční ve čtvrtek 8. listopadu 2018 v aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice. Konference je určena pro studenty středních škol z celé ČR se zájmem o nejrůznější témata od fyziky, chemie, matematiky, elektroniky až po filosofii, psychologii, sociologii či esejistiku. Studenti budou mít