DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Středoškolská odborná činnost

Studentská konference pro mladé talenty

Univerzita Pardubice ve spolupráci se studenty Universitas zve vás a vaše studenty k účasti na již VI. ročníku konference VĚDĚNÍ MLADÝM, která se uskuteční ve čtvrtek 8. listopadu 2018 v aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice.

Konference je určena pro studenty středních škol z celé ČR se zájmem o nejrůznější témata od fyziky, chemie, matematiky, elektroniky až po filosofii, psychologii, sociologii či esejistiku.

Studenti budou mít možnost na konferenci prezentovat výsledky své práce, které budou podle témat došlých příspěvků rozděleny na čtyři části, z nichž každá bude mít svého garanta z řad univerzitních odborníků – akademických pracovníků. Příspěvky budou rozděleny na ústní a posterovou sekci, přičemž tisk posterů bude zajištěn organizátory. Z abstraktů všech příspěvků bude sestaven sborník.

Srdečně zveme k účasti vaše studenty, a to jak úspěšné účastníky různých soutěží, tak i studenty, kteří jsou v některé oblasti aktivní a projevují o ni hlubší zájem. Žáci středních i základních škol spolu s jejich učiteli mají také možnost zúčastnit se konference jako pozorovatelé (bez příspěvku).

Bližší informace ke konferenci včetně šablony pro abstrakty, termínu pro zaslání abstraktů a přihlášek a kontaktní adresy naleznou zájemci na webové stránce: bravo.upce.cz.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Celoroční kurzy jezdectví

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevírací doba v září

  VÍCE INFORMACÍ
 • Volná místa v Centru pro předškolní děti

  VÍCE INFORMACÍ
 • Rozšiřujeme nabídku výuky hry na hudební nástroje

  VÍCE INFORMACÍ
 • Výstava dobových fotografií – Klamovka dávno minulá

  VÍCE INFORMACÍ