DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Středoškolská odborná činnost

Studentská konference pro mladé talenty

Univerzita Pardubice ve spolupráci se studenty Universitas zve vás a vaše studenty k účasti na již VI. ročníku konference VĚDĚNÍ MLADÝM, která se uskuteční ve čtvrtek 8. listopadu 2018 v aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice.

Konference je určena pro studenty středních škol z celé ČR se zájmem o nejrůznější témata od fyziky, chemie, matematiky, elektroniky až po filosofii, psychologii, sociologii či esejistiku.

Studenti budou mít možnost na konferenci prezentovat výsledky své práce, které budou podle témat došlých příspěvků rozděleny na čtyři části, z nichž každá bude mít svého garanta z řad univerzitních odborníků – akademických pracovníků. Příspěvky budou rozděleny na ústní a posterovou sekci, přičemž tisk posterů bude zajištěn organizátory. Z abstraktů všech příspěvků bude sestaven sborník.

Srdečně zveme k účasti vaše studenty, a to jak úspěšné účastníky různých soutěží, tak i studenty, kteří jsou v některé oblasti aktivní a projevují o ni hlubší zájem. Žáci středních i základních škol spolu s jejich učiteli mají také možnost zúčastnit se konference jako pozorovatelé (bez příspěvku).

Bližší informace ke konferenci včetně šablony pro abstrakty, termínu pro zaslání abstraktů a přihlášek a kontaktní adresy naleznou zájemci na webové stránce: bravo.upce.cz.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Bodový program

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hudební tábor

  VÍCE INFORMACÍ
 • Spektrum hlásí několik volných míst na táborech

  VÍCE INFORMACÍ
 • INFORMACE pro víkendové jezdce

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zahradní kolejiště před Stanicí techniků

  VÍCE INFORMACÍ