DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Středoškolská odborná činnost

11 – Stavebnictví, architektura a design interiérů

 Ing. Arch. Martin Pácha 

V oboru stavebnictví jsem se začal vzdělávat na Střední škole stavební Josefa Gočára a dále na ČVUT, obor Architektura a stavitelství. Po škole jsem převzal architektonický/projekční ateliér, který se zabývá převážně rekonstrukcemi budov a bytovou výstavbou. Můj vtah k SOČ? V roce 2005 jsem se také účastnil a následně vyhrál celostátní kolo, takže tuším, o co jde :-) 

 Ing. Arch. Veronika Škardová 

Věnuji se architektuře tak, jak mi život nabízí. Pracuji v AP ateliéru Josefa Pleskota, který se věnuje celé šíři projektů. Od koncepčních urbanistických úvah, až po detailní řešení interiéru. K porotcování soutěže SOČ jsem byla pozvána teprve loni, distanční formou. Byla jsem příjemně překvapena výsledky středoškoláků, a proto se ráda zúčastním i letos. Těším se na vaše práce! 

 Ing. David Plojhar 

Jsem stavební inženýr specializující se na zadávání projekčních prací a následné komplexní vedení realizace stavby. Mou hlavní pracovní náplní je tak komunikace s investory, sestavení projektového týmu, zpracování časového harmonogramu, vedení staveb a provádění kontroly jejich kvality. V porotě SOČ zasedám od roku 2018 a jsem rád, že se můžeme sejít i v letošním netradičním roce.  

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Krmení mangusty trpasličí

  VÍCE INFORMACÍ
 • Služba převádění ze škol na kroužek je osvědčená cesta pro nejmladší školáky

  VÍCE INFORMACÍ
 • CZ 0:10 / 1:19 Antokyany – pH citlivá rostlinná barviva

  VÍCE INFORMACÍ
 • SKLENÍK A TROPICKÉ TERÁRIUM

  VÍCE INFORMACÍ
 • Aktuální covidová opatření

  VÍCE INFORMACÍ