DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Středoškolská odborná činnost

13 – Ekonomika a řízení

 Ing. Mgr. Libor Bezděk  

Libor Bezděk je absolventem Přírodovědecké fakulty UK a následně Fakulty mezinárodních vztahů VŠE Praha. Od roku 1999 je ředitelem DDM hl. m. Prahy, po dobu jeho působení se významně rozšířil počet účastníků zájmového vzdělávání a zvýšily se obrat i výnosy organizace. Je pravidelným porotcem v oborech Ekonomika a řízení nebo Geografie. Podílel se na nové koncepci krajského kola – “Jeden den v jednom domě” a v minulém roce byl jedním z propagátorů online formátu soutěže, kterou celostátní vedení i v náročných podmínkách zrealizovalo.   

 Ing. Petr Řežábek 

Už 34 let vyučuji ekonomické předměty na Karlínské obchodní akademii a VOŠE v Kollárově ulici. Mezi mé profesní zájmy patří ekonomika, statistika, finanční trhy a finanční strategie. Ve volném čase jsem aktivním sportovcem, od svých 10 let provozuji lehkou atletiku, konkrétně vytrvalostní běh. V ekonomické porotě SOČ zasedám již několik let a velice mě těší zájem mladých lidí o ekonomickou tematiku i to, s jakým zaujetím prezentují své téma. SOČ považuji za jednu z možností "samovzdělávání" mladých lidí i jako součást školství. 

 Ing. Petr Mazouch, Ph.D. 

Vedoucí Katedry ekonomické statistiky na VŠE v Praze. Věnuje se především statistice a demografii, je členem Hlavního výboru České demografické společnosti, členem Jednoty českých matematiků a fyziků, Slovenské demografické a statistické společnosti a také členem European Association for Population Studies. Dlouhodobě se věnuje také Středoškolské odborné činnosti, je členem celostátní komise v oboru Ekonomiky a řízení.  

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Vrch Petřín

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Ledová plocha se i letos těší na bruslaře!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Ateliér tvůrčího psaní a autorské tvorby

  VÍCE INFORMACÍ
 • Služba převádění ze škol na kroužek je osvědčená cesta pro nejmladší školáky

  VÍCE INFORMACÍ