DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Středoškolská odborná činnost

14 – Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času

 Doc. PhDr. Lenka Krejčová, Ph.D.  

Pracuje jako psycholožka v neziskové organizaci DYS-centrum Praha, z. ú., dále učí na katedře psychologie FF UK a spolu s několika kolegy před dvěma lety založila základní školu Poznávání, v níž také působí jako psycholožka a podílí se na budování celé školy. V porotě SOČ je už více než patnáct let, několikrát práci SOČ vedla, když učila na střední škole, v posledních letech předsedá oboru 14 i na celorepublikovém kole. Práce s dětmi a mladými lidmi ji nepřestává bavit a účast v SOČ k tomu neodmyslitelně patří. 

 PaedDr. Zdeňka Hiřmanová  

S těšením na příchod jara přichází již více než deset let také očekávání, jaké zajímavé práce, témata a jejich zpracování se objeví v novém ročníku SOČ v oboru Pedagogika, psychologie, sociologie a volný čas. Téma volný čas je mi obzvlášť blízké, neboť velká část mého života je profesně spjata s DDM Stodůlky v Praze 13, kde se podílím na jeho řízení a zároveň při vedení výtvarných kurzů se snažím vnímat individualitu každého nadšeného umělce a hledat s ním společně jeho vlastní výtvarné vyjádření. Stejně tak vnímám SOČ jako obrovskou zkušenost každého účastníka a rády bych v roli porotkyně podpořila a povzbudila všechny v jejich cestě za vytčeným cílem. 

 Mgr. Jan Žufníček 

Jsem etoped a adiktolog. Vedu Pražské centrum primární prevence, které se věnuje metodické podpoře a výzkumu v oblasti rizikového chování. Na Psychiatrické klinice LF se věnuji dětem rodičů s psychickým onemocněním a na Filozofické fakultě UK učím na Katedře andragogiky a personálního řízení. V porotě SOČ sedávám už od roku 2013 a každý rok se těším na inspirativní a vysoce odborně odvedené práce. 

 

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Nemáte možnost doma chovat krokodýla, poníka, klokana či varana?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Známe téma letošní soutěže "Foto na šňůře"

  VÍCE INFORMACÍ
 • OTEVÍRACÍ DOBA

  VÍCE INFORMACÍ
 • Ateliér tvůrčího psaní a autorské tvorby

  VÍCE INFORMACÍ
 • Krmení mangusty trpasličí

  VÍCE INFORMACÍ