DDM hl. m. Prahy
Středoškolská odborná činnost
Středoškolská odborná činnost

Informace pro vyučující

Vážení kolegové,  

oslovujeme vás s každoroční nabídkou účasti vašich studentů v soutěži SOČ. Pro ty, kdo se dosud nezúčastnili – SOČ je vlastně takový “INKUBÁTOR”.

Pro studenty přináší účast v soutěži příležitost obhájit svůj projekt před veřejností a odbornou porotou, prosadit se ve svém oboru i v konkurenci, prezentovat svou práci a svůj názor, spolupracovat s odborníky.  

Pro školu je to prestižní záležitost, možnost prezentovat práci pedagogů prostřednictvím studentských projektů a setkat se s dalšími odborníky zvolených oborů. Při umístění studentů škola také získává finanční ohodnocení od MŠMT (program Excelence).

Zájemcům nabízíme seminář o zpracování projektu SOČ, který se koná 19. 11. 2019. Případným účastníkům obhajob je pak určen workshop prezentačních verbálních dovedností.

Pokud se rozhodnete inspirovat a podpořit své studenty při účasti v soutěži, kdykoliv je možné se na nás obrátit, poskytujeme podporu při organizaci, formálním zpracování i vyhledávání odborných konzultantů. Rádi vám pomůžeme, protože SOČ považujeme za velmi přínosný projekt, který dlouhodobě nabízí možnost zvyšovat odbornou úroveň studentských prací. Zároveň bychom vás chtěli požádat o rozdání přiložených brožurek zájemcům a zviditelnění letáku pro studenty. Děkujeme. 

Informace lze získat na www.soc.czwww.ddmpraha.cz/soc nebo osobně. 

Těšíme se na spolupráci

Kateřina Špronglová                                                      
garantka krajského kola SOČ   
spronglova@ddmpraha.cz
​777 706 527

Také by vás mohlo zajímat:

 • Velikonoční zajíc

  VÍCE INFORMACÍ
 • Výuková videa Stanice techniků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zájmové útvary online – na co se můžete těšit?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Místo květináčků šnečí ulity

  VÍCE INFORMACÍ
 • Poslové jara

  VÍCE INFORMACÍ