DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Stadion mládeže
Login

Bonusový programTento program bude představen v září a bude obsahovat zvýhodnění pro všechny děti navštěvující kroužky a pro jejich sourozence. Program nahradí sourozenecké slevy, které byly doposud v platnosti. Jeho principem bude sbírání bodů za navštěvované volnočasové aktivity (kroužky) a jejich uplatnění v dalších volnočasových a zájmových aktivitách nebo pobytových akcích pořádaných DDM hl. m. Prahy.

Do Bodového programu jsou již zařazeny všechny vystavené nebo přijaté platby na nový školní rok, u kterých nebylo využito jiné zvýhodnění.

Čerpání bodů bude možné až od září, a kromě zvýhodnění za zájmové aktivity, budete moci sbírat body i při návštěvách některých akcí pořádaných naší organizací. Za větší množství nasbíraných bodů bude možné rovněž získat zajímavé upomínkové předměty – hrnečky, deštníky, propisky… Bodový program nahrazuje jakákoli jiná zvýhodnění, která jeho vznikem zanikají.

Bližší informace a přesná pravidla Bodového programu budou zveřejněny na webových stránkách během září.

Podobné články

Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich ckcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
Velikonoční dílny 2015
Na velikonočních dílnách jsme v roce 2015 kromě tradičních pomlázek a kraslic fotili velikonoční přání, pekli jednoduché buchty během pár vteřin či vyráběli přání.
Malé návštěvníky, stejně jako v jiných letech, zaujala naše minizoo, kterou jsme mohli uspořádat díky pomoci Stanice přírodovědců.
Velikonoční dílny
Příprava na Velikonoce začíná ve Spektru.
Děti i rodiče mají možnost absolvovat několik dílen s motivem Velikonoc. Nedílnou součástí je pletení pomlázek i zdobení kraslic. Každý rok přichází pedagogové Karlínského Spektra s novou technikou, kterou rádi návštěvníky naučí.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Volnočasové aktivity na školách
Na ZŠ A.Čermáka a ZŠ E. Destinnové nabízíme výuku v hudebních i řemeslných kroužcích. Vedle lekcí hry na kytaru, ukulele i klavír se jedná o kroužek Muzikant, v němž učíme vztahu k hudbě za pomocí hry na různé hudební nástroje (klavír, kytara, flétna, drumben). Kromě hudebních kroužků je možné přihlásit se i na kroužek nazvaný Šití, móda, tvoření.
ZŠ A. Čermáka
Zájmová činnost Stanice techniků na ZŠ A. Čermáka. Nabídka pro školní rok 2017 / 2018
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.