DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Stadion mládeže

Pohár ČSA žen 2017 – 2. turnajPo prvním turnaji jsme drželi 6. místo, a tak postup do Final Four rozhodně nebyl nemožný. Na pomoc nám přijela i Kristýna Korousová, která studuje v Dánsku a nemůže s námi tedy hrát celou sezonu. Poprosili jsme jí, aby nám napsala její zážitky z turnaje.

 

„V prvním zápase jsme nastoupily proti holkám z Tempa. Já jsem se po roce zase dostala na hřiště, tak jsem si to chtěla hlavně užít. A už první zápas nabídl pěkné drama. Ze začátku jsme mírně zaostávaly. Tempo se dostalo do vedení, ale postupně jsme začaly plnit mety a stáhly jsme pár bodů. Pořád jsme ale prohrávaly o několik bodů. Já jsem si v 5. směně udělala radost homerunem. Zápas jsme dorovnaly a dotáhly ho tak až do tie breaku. Bohužel se nám ale nepodařilo urvat vítězství. Tempo vyhrálo 9:8. I tak si ale myslím, že jsme předvedly dobrý výkon.

Ve druhém zápase jsme prohrály s Joudrs 10:0. Už po první směně jsme bohužel výrazně ztrácely. Dolehla na nás únava z tropického počasí a prvního zápasu, který nám sebral hodně sil.

 

V neděli brzy ráno jsme nedokázaly odpovědět na tvrdý ledenický útok a zápas jsme prohrály rozdílem 7:0.

V zápase o konečné umístění nás tedy opět čekalo Tempo. Počasí však bylo úplný opak soboty. Od rána pršelo a zápasy se hrály v dešti. Po dlouhém čekání jsme konečně proti Tempu nastoupily a myslím, že jsme jim trochu chtěly vrátit porážku ze soboty. Déšť byl ale opravdu vydatný, a tak byl zápas hned po začátku zrušen.“

 

Ženy tedy obsadily na tomto turnaji dělené 5. místo, které bohužel na postup do Final Four nestačilo.

 

Holky se tedy teď soustředí na konec základní části, kde se pokusí poskočit výše v tabulce, aby se dostaly do horní části pavouka – do play off.

Podobné články

Zahájení pravidelné činnosti kroužků
Většina kroužků Klubu Klamovka začíná pravidelnou činnost v týdnu od 17. 9. 2018. Dopolední kroužky rodičů s dětmi budou zahájeny od října. ZÁPISY DO KROUŽKŮ PROBÍHAJÍ I V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, DO NAPLNĚNÍ KAPACITY JEDNOTLIVÝCH AKTIVIT.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Pražský šachový festival Zlatá Praha
Začátkem července se každý rok sjedou do Karlínského Spektra desítky malých i velkých šachistek a šachistů, aby poměřili své síly v několika kategoriích královského sportu.
Sázavské pádlo 2018
Měli jste jako děti nějakou akci, na kterou jste se těšili celý rok dopředu, a když skončila už jste se nemohli dočkat dalšího roku? Většina mých přátel se takto těšila na letní tábor, kde zase uvidí své kamarády, či na Vánoce a kupu nových dárků. Samozřejmě tábory a pečení cukroví s mamkou jsou fajn, ale já se vždy těšila na Sázavské pádlo.
Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.