DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stadion mládeže

Hod na čarodějnici

Přinášíme vám další bojovku. Tentokrát jsme opět využili virtuální prostředí aplikace Actionbound. Krátký návod na instalaci a vyhledání naší bojovky najdete v příloze. Pak už se stačí pouze přihlásit, naskenovat QR kód nebo vyhledat Hod na čarodějnici a najít výchozí bod u Restaurantu Usedlost Ladronka na Břevnově.

Blíží se nám čarodějnice a k tomu jsme směřovali i naši hru, které jsme dali název Hod na čarodějnici. Hra vás zavede na Ladronku a pokusí se vám představit v dnešní době se dynamicky rozvíjející sport – discgolf. Jedno z discgolfových hřišť je právě na Ladronce. Hru samotnou můžete pojmout jako procházku po parku, anebo si zkusit zmíněný discgolf. Jak název napovídá, hraje se pomocí frisbee. Na discgolf existují speciální talíře, ale na začátek zcela postačí klasický létající talíř. Nebo jen míček, a to především pro menší děti.

Stejně jako golf i discgolf začíná na odpališti, v tomto případě by se hodilo označení odhodiště. Z místa, kam váš talíř dopadne, házíte dál, až se dostanete k jamce (koši) a talíř do něj trefíte (pokud budete hrát míčkem, bude stačit trefit jen koš). Správné zakončení jamky je ve chvíli, kdy talíř leží v jamce (koši). Jaká si zvolíte kritéria, je jen a pouze na vás.

Hřiště na Ladronce má 9 jamek. Trasa má kolem 1,8 km a projdete ji za 40 minut, ale pokud budete hrát discgolf, počítejte klidně i s dvojnásobnou porcí metrů i času.

Pokud projdete všechny jamky, na konci dostanete nápovědu ke kódu, který otevře naši tradiční truhlu s pokladem, která je jako vždy umístěna v prostoru bufetu na Stadionu mládeže.

Truhla bude k dispozici od úterý 27. 4. do neděle 2. 5., ale na výlet za discgolfem můžete vyrazit kdykoliv.

Kdo by si chtěl vyzkoušet discgolf s profesionálními disky, máme jich několik k zapůjčení na stadionu. Disky si můžete vyzvednout v úterý 27. 4. – pátek 30. 4. vždy mezi 13. a 15. hodinou na stadionu. V případě zájmu kontaktujte Michala Vojáčka – vojacek@ddmpraha.cz.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Krmení mangusty trpasličí

  VÍCE INFORMACÍ
 • AKTUÁLNÍ STAV PROVOZU BUDOVY KARLÍNSKÉHO SPEKTRA

  VÍCE INFORMACÍ
 • Odměny z bodového systému

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na tábory

  VÍCE INFORMACÍ