DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stadion mládeže

Hra na jarní prázdniny

Vydejte se s námi, během jarních prázdnin, po třech stezkách na Praze 6. Trasy můžete projít klidně v jeden den, nebo si je rozložit na více dnů. Hra je PRODLOUŽENA do 14. 3. 2021. Každá trasa má jinou úroveň obtížnosti. Dětem od 3 let jistě trochu pomůžou rodiče, starší sourozenci nebo kamarádi a starší už to zvládnou sami. Levely na sebe navazují, je třeba je projít postupně. Až splníte všechny tři úrovně, můžete se na stadionu zastavit pro sladkou odměnu. A pokud nám zašlete své odpovědi, dostanete se do slosování o 3 ceny.

Level 1

Na mapě č. 1 je trasa, na které najdete QR kódy s hádankami. Až je vyluštíte, vyjde vám telefonní číslo, na které zavolejte a poslechněte si hlasovou zprávu. Ta vám napoví co dál.

Level 2

Najděte QR kódy s úkoly a slova, která najdete, vyškrtejte v osmisměrce. V QR kódech jsou schované i obrázky. Zkuste si jich co nejvíce zapamatovat a poté je i s tajenkou zašlete na e-mail prokelova@ddmpraha.cz.

Level 3

Poslední trasa schovává QR kódy s hádankami. Odpovědi si zaznamenejte do křížovky a tajenku zadejte do dotazníku skrytém v posledním QR kódu. Nyní hurá pro sladkou odměnu na stadion.

K prvnímu levelu patří mapa, Pokud vše splníte správně, postupně se dostanete k dalším instrukcím.

Dále je třeba hrací karta, kterou si vytiskněte a berte ji s sebou do každého levelu.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Zachraňujeme korely chocholaté

  VÍCE INFORMACÍ
 • Geolokační hra

  VÍCE INFORMACÍ
 • KAZ – Klub anonymních záškoláků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zahradnické okénko

  VÍCE INFORMACÍ
 • Geolokační hra „Masopust s Techniky“

  VÍCE INFORMACÍ
Pravidla fungování v DDM HMP od 12. do 30. 4. 2021
Kromě účastníků individuální výuky není vstup veřejnosti povolen. Účastníci činnosti musí mít respirátor FFP2, nanoroušku, případně chirurgickou roušku a dále čestné prohlášení.