DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stadion mládeže

Wetutaj – duch lesa

Připravili jsme si pro vás další bojovku, která bude úplně jiná než ty předešlé. Bojovku je totiž nutné projít za tmy, protože jen tehdy uvidíte žluté světlušky, které vás dovedou k cíli. Trasa začíná v ulici Natanaelka (od parkoviště u Alberta) (viz mapa v příloze). Na začátku této ulice objevíte na silnici kruh, do kterého se postavíte a za pomoci baterky, kterou kolem sebe posvítíte do různých tmavých koutů, narazíte na první žlutou světlušku.

Pak už si jen stačí svítit od světlušky ke světlušce a nemůžete na trase zabloudit. Pod některými světluškami se mohou objevit čísla (1–7). Čísla symbolizují místo, kde můžete dát dítěti k plnění předem vámi doma vytisknuté úkoly, taktéž očíslované. Úkoly na trase zvládnou plnit spíše starší děti, pro menší děti to může být časově náročnější. Proto doporučujeme dětem úkoly dát buď před bojovkou doma, anebo naopak až po bojovce. Čísel na trase si však všímejte pozorně a zapamatujte si tři odlišná čísla (barevně zakroužkovaná), která budete potřebovat k odemčení noční schránky na konci trasy (čísla zadejte ve stejném pořadí, jako budou na trase). Schránka je tentokrát netradiční, umístěná ve výšce cca 1 m nad zemí. Ve schránce je umístěna odměna. Ta je však garantována pouze do vyčerpání.

Trasa je dlouhá 1 km a zabere vám podle zdatnosti 20–60 minut. S sebou si nezapomeňte vzít baterku, bez které se na trase určitě neobejdete, a v případě plnění úkolů cestou i vytisknuté úkoly a tužku.

Kontaktní osobou pro tuto hru je Michal Krejčí, krejci@ddmpraha.cz.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Kam s dětmi o prázdninách? Na naše příměstské tábory!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Čarodějnice na Klamovce – KOTLÍK PLNÝ ZÁBAVY 21. – 29. 4. 2021

  VÍCE INFORMACÍ
 • CZ 0:10 / 1:19 Antokyany – pH citlivá rostlinná barviva

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání

  VÍCE INFORMACÍ
 • Odměny z bodového systému

  VÍCE INFORMACÍ
Pravidla fungování v DDM HMP od 12. do 30. 4. 2021
Kromě účastníků individuální výuky není vstup veřejnosti povolen. Účastníci činnosti musí mít respirátor FFP2, nanoroušku, případně chirurgickou roušku a dále čestné prohlášení.