Den otevřených dveří na "Přírodovědě"

Fakulta bude otevřena v pátek 18. 1. od 9.00 do 16.00, v sobotu 19. 1. pak od 10.00 do 15.00.

• BIOLOGIE, BIOINFORMATIKA A SPECIÁLNÍ CHEMICKO-BIOLOGICKÉ OBORY
  • EKOLOGIE A OCHRANA PROSTŘEDÍ
  • CHEMIE, BIOCHEMIE, KLINICKÁ A TOXIKOLOGICKÁ ANALÝZA
  • GEOGRAFICKÉ A DEMOGRAFICKÉ PROGRAMY
  • GEOLOGIE, GEOTECHNOLOGIE, VĚDY O ZEMI A DALŠÍ GEOLOGICKÉ OBORY

Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
Divadelní – hudební sál
Kinosál – víceúčelový sál s pódiem a projektorem
rozměry:
sálu: 4,8x12 m, pódia: 4x4,8 m, (50 míst k sezení)
cena:
250 Kč/h místnost, 50 Kč/h projektor, 100 Kč blok flipchartových papírů (25 ks)

Dotace MČ Praha 5
Za podpory Městské části Prahy 5 se nám daří udržovat naši zahradu, připravovat rozmanité výukové programy pro školy a pořádat tematická odpoledne pro veřejnost.
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Co je nového ve Spektru?
Kroužky zahájí svou činnost v týdnu od 17. 9., není-li stanoveno jinak. I pro letošní rok jsme si u nás, v Karlínském Spektru, připravili několik novinek.
Sázavské pádlo 2018
Měli jste jako děti nějakou akci, na kterou jste se těšili celý rok dopředu, a když skončila už jste se nemohli dočkat dalšího roku? Většina mých přátel se takto těšila na letní tábor, kde zase uvidí své kamarády, či na Vánoce a kupu nových dárků. Samozřejmě tábory a pečení cukroví s mamkou jsou fajn, ale já se vždy těšila na Sázavské pádlo.