Dubnové sobotní kroužky

Program sobotních kroužků Poznávání přírody (9–12 h)

14. 4. Ze života plazů – Barbora Kurkinová

21. 4. Chov hlodavců – Petra Chumová

28. 4. Teraristika v praxi – Anna Vedralová

Rezervace míst na adrese marie.roubickova@ddmpraha.cz

PaVěda
Baví vaše dítě zkoušet experimentovat nebo sestavovat roboty z čehokoli, co najde doma? Právě pro vás otevíráme nové badatelské kroužky PaVěda – Parádní Věda, které startují od září v DDM hl. m. Prahy a jsou určeny dětem již od pěti let. Parádní věda probíhá ve Stanici techniků, Stanici přírodovědců a v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy, a to ve dvou úrovních – PaVěda 1
Dotace MČ Praha 5
Za podpory Městské části Prahy 5 se nám daří udržovat naši zahradu, připravovat rozmanité výukové programy pro školy a pořádat tematická odpoledne pro veřejnost.
Jak objednat program
Jste pedagog a chcete pro svoji třídu objednat výukový program k rozšíření probíraného tématu? Napište mail na adresu: silna@ddmpraha.cz nebo se můžete objednat telefonicky na 222 333 864.
Výstava Tajuplné ostrovy
Rezervujte si ve vašem diáři některý den v týdnu od 23. 4. do 29. 4. 2018, ať můžete navštívit naši výstavu na téma "Fauna a flóra exotických ostrovů". Otevřeno bude denně od 9 do 18 h. Vstupenky můžete vyhrát na našem facebooku.
Dubnové číslo Zahradnických listů
Máte rádi rostliny? Zajímáte se o zahradničení? Přejete si už od dětství stát se zahradníkem či botanikem? Právě pro vás jsme připravili dubnové číslo Zahradnických listů a každý měsíc budeme vytvářet další – pro poučení i zábavu.