Krmení zvířat

Prodlužujeme rezervaci míst na kroužek Poznávání přírody (9–12 h) na téma "Krmiva a krmení v praxi" se zaměstnankyní Zoo Praha Denisou Matuškovou. Děti budou samy připravovat krmení a podávat ho našim zvířatům, mohou se těšit na praktickou ukázku krmiv, která se používají v zoologických zahradách.

20. 10. Krmiva a krmení v praxi s Denisou Matuškovou

Přihlašování online, rezervace míst na adrese: marie.roubickova@ddmpraha.cz

Sázavské pádlo 2018
Měli jste jako děti nějakou akci, na kterou jste se těšili celý rok dopředu, a když skončila už jste se nemohli dočkat dalšího roku? Většina mých přátel se takto těšila na letní tábor, kde zase uvidí své kamarády, či na Vánoce a kupu nových dárků. Samozřejmě tábory a pečení cukroví s mamkou jsou fajn, ale já se vždy těšila na Sázavské pádlo.
Klub Outsider aneb I technik musí ven
Klub Outsider to jsou prázdniny uprostřed týdne. Za první měsíc jsme stihli cvrnkat kuličky na Letné, lézt po stromech i spadnout do Vltavy. Inu, čtěte ►
Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.