DDM hl. m. Prahy
Stanice přírodovědců
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stanice přírodovědců
Stanice přírodovědců

Aktuality

Otevírací doba
Zahrada Stanice přírodovědců: po–čt: 8–16 hod., pá: 8–14 hod. Hlavní budova (včetně toalet), Skleník a dětské hřiště zůstávají pro veřejnost uzavřené. Rozkvétají první poslové jara – talovíny.
Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. 2021 do odvolání
Na základě platných opatření MZ a vlády ČR jsou od 4. ledna 2021 školská zařízení pro zájmové vzdělávání (střediska volného času, domy dětí a mládeže) opět do odvolání uzavřena s tím, že je zakázána osobní účast na vzdělávání. Zájmové vzdělávání Stanice přírodovědců probíhá distančním způsobem. Všichni evidovaní účastníci byli informováni mailem, o způsobu distančních lekcí komunikují s lektory jednotlivých kroužků. Děkujeme za pochopení.
Mláďata na prodej
Nabízíme mláďata na prodej: křeček syrský, křeček džungarský, morče. V případě zájmu se zastavte ve všední den dopoledne, kdy jsou v práci naše chovatelky, které vám pomůžou s výběrem.
Volná místa ve školce
V Centru pro předškolní děti U Krokouše se uvolnila 3 volná místa. Více informací si můžete přečíst na našich webových stránkách v horní liště: CPD U Krokouše. V případě zájmu kontaktujte nejprve paní učitelky: cpdsp@seznam.cz, 777 706 635 (v době od 12.30 do 8 h pouze SMS)