DDM hl. m. Prahy
Stanice přírodovědců
Stanice přírodovědců
Stanice přírodovědců

Aktuality

Burza minerálů
Amatérská burza minerálů zve na svou výstavu s možností koupě vybraných exponátů. Přijďte se podívat v neděli 8. 12., 9–16 h na minerály nalezené nadšenými sběrateli. Uvidíte acháty, křemeny, záhnědy, růženíny, turmalíny a mnoho dalších. Většina exponátů navíc pochází z České republiky. Vystavovány budou ale i pyrity ze Španělska nebo záhnědy z Alp. Můžete si nakoupit a doplnit tak svoji sbírku nebo pořídit vánoční dárek. Během akce bude otevřeno i tropické terárium. Vstupné: děti, studenti, senioři 10 Kč, dospělí 40 Kč, děti do 1 m a ZTP zdarma (v ceně i vstup do skleníku)
Vánoční hra
Zveme vás v úterý 10. 12., 15–18 h na Vánoční hru do Stanice přírodovědců. Přijďte se vánočně naladit a zahřát tradičním punčočajem. Pro děti jsou připravená zajímavá stanoviště: kimovka, rybí stezka, vánoční botanika, co nevíte o kaprovi, výtvarné čajotvoření a na závěr ochutnávka z čokoládové fontány. Vstupné: 20 Kč
Vyhlášení soutěže Pražský globus
Vyhlášení soutěže Pražský globus proběhne v pondělí 25. 11. v sále hlavní budovy Stanice přírodovědců. Pro kategorii A v 15 h, pro kategorii B v 15.15 h a pro kategorii C v 15.30 h. Prosíme, dostavte se na vyhlášení včas!!!
Adventní zastavení
Zveme všechny na tradiční adventní tvoření v sobotu 30. 11., 10–17 h.. Přijďte si vyrobit věnec nebo svícen a naladit se na vánoční čas. Cena je dle vašeho vybraného výrobku: věnec 150 Kč a svícen 100 Kč.