DDM hl. m. Prahy
Stanice přírodovědců
Stanice přírodovědců

Dubnový program sobotních kroužků

6. 4.  Zero waste a výroba originální látkové tašky s Terezou Hingarovou
Nebaví vaše děti vynášet odpadky? Na kroužku se dovědí, jak omezit produkci odpadu, což jim ušetří čas strávený neoblíbenou činností a zároveň prospějí svému okolí ??? Domů si odnesou každý svou originální látkovou tašku, která může být prvním krokem v šetrnějším přístupu k naší planetě.

13. 4.  „Proutěné vyrábění“ – Tvorba velikonočních dekorací a hraček pro zvířata s Adélou Čečmanovou
Předvelikonoční kroužek bude věnován tvorbě velikonočních dekorací a hraček pro zvířata z proutí a dalších přírodních materiálů. Výrobky si děti odnesou domů, pokud nemají své zvířátko, mohou hračkou potěšit některé z našich, ve Stanici přírodovědců.

20. 4.  KROUŽEK NEPROBĚHNE z důvodu velikonočních prázdnin

27. 4.  City Nature Challenge s Julií Faltysovou
Mají vaše děti zájem o přírodu i techniku? City Nature Challenge tyto dva světy propojí. Hlavní myšlenkou projektu je propojení vědců a široké veřejnosti při pozorování a dokumentaci živé přírody. Zapojte se do projektu s námi a ukažme společně světu, jak bohatá a jedinečná je pražská příroda! Děti si přinesou vlastní telefony či tablety, po domluvě jim můžeme zařízení zapůjčit. Více informací naleznete na https://www.citynaturechallenge.cz/.

Kroužky se scházejí ve Stanici přírodovědců, v hlavní budově – místnost Laboratoř. Čas konání kroužku je 9–12 hod.

Rezervace míst je možná nejpozději do čtvrtka – 12 hod. před danou sobotou na adrese: marie.roubickova@ddmpraha.cz. Pokud nestihnete své dítě včas přihlásit, můžete jej zkusit dohlásit i později – pokud kroužek proběhne a bude volné místo, můžeme vám místo rezervovat ještě během pátečního dopoledne.

 

Také by vás mohlo zajímat:

 • Provoz o velikonočních prázdninách

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na letní tábory Klubu Klamovka je zahájeno

  VÍCE INFORMACÍ
 • Volná pracovní místa

  VÍCE INFORMACÍ
 • Čarodějnice

  VÍCE INFORMACÍ
 • Soustředění s minihorse

  VÍCE INFORMACÍ