DDM hl. m. Prahy
Stanice přírodovědců
Stanice přírodovědců
Stanice přírodovědců

Aktuality

Velikonoční dílny pro veřejnost
Přivítejte jaro na Stanici přírodovědců a vyrobte si s námi věnec ze slaměného korpusu nebo pomlázku. Výroba pomlázky 80 Kč, výroba věnce 120 Kč. Rezervace místa není potřeba. Dílničky probíhají ve skleníku a v sále hlavní budovy.
S přírodovědcem na cestách
Zveme všechny zájemce o cestovatelská promítání Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy na první letošní zastavení z cyklu "S přírodovědcem na cestách“. O zážitky z cest na téma "Za historií vinařství do Gruzie a Arménie" se s námi podělí manželé Markovi. Promítání proběhne v sále hlavní budovy Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy. Vstupné je 20,- Kč.
SEMÍNKOVNA
Přemýšlíte, co vysázet na jaře na vaší zahradě? Můžete navštívit naší Semínkovnu – místo, kde zahradníci mohou mezi sebou bezplatně sdílet osivo ze svých zahrádek. Osivo by mělo být výhradně v „Bio“ kvalitě, tedy nemořené a z chemicky neošetřovaných rostlin. Mělo by jít o výsledek domácího semenaření. Semínka jsou nabízena bezplatně v malých dávkách pouze pro osobní spotřebu. Semínkovnu najdete v úterý a ve středu (13.30–18.30) na recepci U Klokana a ve čtvrtek (14.00–16.00) ve skleníku.