DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

Bazén před Stejšnem? V zimě?Co se to staví před Stanicí techniků? Je to kluziště, golfové hřiště, nádrž pro slony, nebo zahrada s tobogánem? V tomto článku se dozvíte vše, co jste chtěli vědět o staveništi před Stejšnem, ale báli jste se zeptat.

Ano, ani jedno ze zmíněných to nebude. Sloni, jež máme pěknou řádku let ve sklepě, si na svůj bazén ještě chvíli musí počkat a červi z kontejneru za Stanicí na svou zahrádku rovněž. Zatím u nás stavíme „jen“ vertikální pískoviště. Na starosti ho má firma hřiště.cz, která za 15 let své existence postavila 2000 venkovních hřišť, a to nejen v České republice, ale i v Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Rakousku, Srbsku, Španělsku či Brazílii.

„Inspirují nás děti, jejich pohled na svět, fantazie bez hranic i zatím skryté možnosti jejich osobností. Obdivujeme jejich schopnost tvořivě si hrát, a tak se přirozeně rozvíjet. Naše úsilí směřuje k tomu děti neomezovat, pouze jim nabídnout další možnost učit se hrou v bezpečném, příjemném a esteticky hodnotném prostředí.“

Hřiště bude rozděleno na 3 funkčně propojené zóny, jejichž nejvýraznější dominantou bude věž o dvou patrech, kde budou mít děti možnost vyzkoušet si základy mechaniky. Pro funkčnost prvku bude nutná vzájemná spolupráce. Otevření nového hřiště před Stanicí techniků se blíží, je naplánováno ještě před koncem roku 2017.

Podobné články

Zahájení pravidelné činnosti kroužků
Většina kroužků Klubu Klamovka začíná pravidelnou činnost v týdnu od 17. 9. 2018. Dopolední kroužky rodičů s dětmi budou zahájeny od října. ZÁPISY DO KROUŽKŮ PROBÍHAJÍ I V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, DO NAPLNĚNÍ KAPACITY JEDNOTLIVÝCH AKTIVIT.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
Zastávka volný čas
Prezentace činnosti jednotlivých pražských domů dětí a mládeže.
Divadelní a hudební vystoupení, tvořivé dílny, sportovní stanoviště, soutěž o zajímavé ceny a mnoho dalšího.
Malý taneční sál
Malý taneční sál se zrcadlem, odpruženou podlahou s baletizolem a audiotechnikou.
rozměry:
12,5 x 12 x 3 m

Parním vlakem na Lhotku
Velkolepý den na táborové základně Lhotka u Mělníka.
Každý rok vypravujeme historická vozidla, která dovezou rodiny přímo na místo konání.
Zastávka volný čas 2015
Kaizlovy sady začátkem září 2015 ožily tradiční akcí Zastávka volného času. Pedagogové Karlínského Spektra zde ukazovali část činnosti ze svých oddělení a ochotně pomohli s výběrem kroužků.
Dubnové akce Karlínského Spektra
Na co vyrazit v dubnu v Karlíně? Chystáme pro vás hned dvě setkání DESKY – klubu deskových her, otevírání lanového centra v Loděnici Vltava a Čarodějnice v Loděnici Vltava. Navíc nás čeká druhý herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! s přespáním.
I v dubnu to v Karlíně žije!