DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

Bazén před Stejšnem? V zimě?

Co se to staví před Stanicí techniků? Je to kluziště, golfové hřiště, nádrž pro slony, nebo zahrada s tobogánem? V tomto článku se dozvíte vše, co jste chtěli vědět o staveništi před Stejšnem, ale báli jste se zeptat.

Ano, ani jedno ze zmíněných to nebude. Sloni, jež máme pěknou řádku let ve sklepě, si na svůj bazén ještě chvíli musí počkat a červi z kontejneru za Stanicí na svou zahrádku rovněž. Zatím u nás stavíme „jen“ vertikální pískoviště. Na starosti ho má firma hřiště.cz, která za 15 let své existence postavila 2000 venkovních hřišť, a to nejen v České republice, ale i v Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Rakousku, Srbsku, Španělsku či Brazílii.

„Inspirují nás děti, jejich pohled na svět, fantazie bez hranic i zatím skryté možnosti jejich osobností. Obdivujeme jejich schopnost tvořivě si hrát, a tak se přirozeně rozvíjet. Naše úsilí směřuje k tomu děti neomezovat, pouze jim nabídnout další možnost učit se hrou v bezpečném, příjemném a esteticky hodnotném prostředí.“

Hřiště bude rozděleno na 3 funkčně propojené zóny, jejichž nejvýraznější dominantou bude věž o dvou patrech, kde budou mít děti možnost vyzkoušet si základy mechaniky. Pro funkčnost prvku bude nutná vzájemná spolupráce. Otevření nového hřiště před Stanicí techniků se blíží, je naplánováno ještě před koncem roku 2017.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Výletník pro předškoláky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hledáme lektory hudby

  VÍCE INFORMACÍ
 • Informace pro víkendové jezdce

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nový divadelní kroužek

  VÍCE INFORMACÍ
 • Spektrum hlásí několik volných míst na táborech

  VÍCE INFORMACÍ