DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stanice techniků

Geolokační hra „Masopust s Techniky“

Měsíc únor bývá ve Stanici techniků ve znamení Masopustu v podobě jednodenní akce, kdy dveřmi našeho DDM proudí stovky nadšených dětí s rodiči a zkouší si vyrobit masky do průvodu nebo připravit tradiční pokrmy. V současné pandemické situaci máme bohužel trochu svázané ruce, a proto si pro vás pedagogové z centra pro předškolní děti (CPD) připravili v pořadí již druhou geolokační hru, tentokrát pod názvem Masopopust s Techniky, která je určená především předškoláčkům a dětem mladšího školního věku. Děti se navíc dozví během osmi zastávek spoustu zajímavých informací o tradičním masopustu. A taky si masopustně zařádí na dětských hřištích. Znalosti o masopustu si navíc ověří v kvízu, který je součástí hry. Pro starší děti stále probíhá oblíbená geolokační hra S Techniky kolem dokola obsahující dvanáct zajímavých zastávek od Podbaby, přes Bubeneč, Hanspalku až po Julisku.

Oba, tzv. boundy, naleznete v mobilní aplikaci Actionbound, kterou si zdarma stáhnete v App Store nebo Google Play, Při splnění všech úkolů na vás čeká odměna, kterou si vyzvednete na recepci Stanice techniků. Obě hry nezaberou více jak dvě hodiny, a proto je klidně můžete spojit s nedělní rodinnou procházkou.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • 100 jarních kilometrů

  VÍCE INFORMACÍ
 • Geolokační hra

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nemáte možnost doma chovat krokodýla, poníka, klokana či varana?

  VÍCE INFORMACÍ
 • CZ 0:10 / 1:19 Antokyany – pH citlivá rostlinná barviva

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání

  VÍCE INFORMACÍ
Pravidla fungování v DDM HMP od 12. do 30. 4. 2021
Kromě účastníků individuální výuky není vstup veřejnosti povolen. Účastníci činnosti musí mít respirátor FFP2, nanoroušku, případně chirurgickou roušku a dále čestné prohlášení.