DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

Klientské účty a přihlašování do kroužků a na táboryV souvislosti s přijetím směrnice GDPR doporučujeme přihlašování do kroužků a na tábory prostřednictvím klientského účtu. Mohou nastat tyto 3 situace:

1. ideální – máte založený klientský účet a k němu přiřazené všechny rodinné členy evidované v DDM hl. m. Prahy – můžete směle využívat komfortu elektronického přihlašování,  přihlášky k podpisu si po schválení střediskem stáhnete přímo ve svém účtu. Zároveň čerpáte výhody bodového programu.

2. bez problémů – nemáte v evidenci DDM hl. m. Prahy registrované žádné rodinné příslušníky (= nikdy jste nenavštěvovali žádný kroužek ani jste nevyužili nabídku táborů či akcí) a zároveň nemáte vytvořený klientský účet. Na hlavní stránce webových stránek Stanice techniků si vytvořte účet (viz obr. 1 a 2), poté zadejte osobní údaje jednotlivých členů. Nyní už můžete využívat možnost elektronického přihlášení na kroužky, tábory, akce. Zároveň čerpáte výhody bodového programu.

3. lehce problematická – máte v evidenci DDM hl. m. Prahy již v minulosti registrované rodinné příslušníky, ale dosud nemáte klientský účet a chcete si ho vytvořit a členy do něj přidat – v tomto případě si účet vytvoříte (obr. číslo 1 a 2) na našich webových stránkách. Systém však neumožní přidat již registrované účastníky k účtu majitelem nového účtu (ochrana údajů). Tento krok může udělat pouze oprávněný pracovník jednotlivých středisek DDM hl. m. Prahy. Proto nás, prosím, po vytvoření účtu telefonicky či osobně kontaktujte a my propojíme váš účet s požadovanými členy. K tomuto kroku budeme potřebovat znát název klientského účtu a samozřejmě osobní údaje členů, které chcete k účtu připojit. Poté už můžete využívat veškerých výše zmíněných výhod systému.