DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

Nabíráme nové zájemce do sportovních kroužků ve 2. pololetí (DĚTI I DOSPĚLÍ)Nabíráme nové zájemce do sportovních kroužků ve 2. pololetí (DĚTI I DOSPĚLÍ)

DĚTI:
Jóga pro děti (8–12 let)
čtvrtek 17.00–17.45
přihlášení na: https://ddmpraha.cz/stanice-techniku/Krouzky?seo=7560

Outsider klub – I technik musí ven (6–16 let)
středa 14.00–17.00
přihlášení na: https://ddmpraha.cz/stanice-techniku/Krouzky?seo=7562

DOSPĚLÍ:
Šerm – historická sebeobrana (dospělí)
úterý a/nebo středa 18.00–20.00
přihlášení na: https://ddmpraha.cz/stanice-techniku/Krouzky?seo=7559

Všímavá jóga
pondělí 17.00–18.30
přihlášení na: https://ddmpraha.cz/stanice-techniku/Krouzky?seo=8253

Jemná jóga 60+
středa 17.00–18.00

Bližší informace ke všem sportovním kroužkům na: plskova@ddmpraha.cz

Podobné články

S novým pololetím otevíráme nové kroužky a kurzy
V druhém pololetí u nás, ve Spektru, otevíráme kurzy jógy. Dále se můžete těšit na nové běhy kurzů skateboardingu. Pro páteční odpoledne nově nabízíme kroužek Šéfkuchař. V druhém pololetí také nabízíme několik volných míst na kroužcích Pastelka či Výtvarný ateliér.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
Zahájení pravidelné činnosti kroužků
Většina kroužků Klubu Klamovka začíná pravidelnou činnost v týdnu od 17. 9. 2018. Dopolední kroužky rodičů s dětmi budou zahájeny od října. ZÁPISY DO KROUŽKŮ PROBÍHAJÍ I V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, DO NAPLNĚNÍ KAPACITY JEDNOTLIVÝCH AKTIVIT.
Malý taneční sál
Malý taneční sál se zrcadlem, odpruženou podlahou s baletizolem a audiotechnikou.
rozměry:
12,5 x 12 x 3 m

Pražský šachový festival Zlatá Praha
Začátkem července se každý rok sjedou do Karlínského Spektra desítky malých i velkých šachistek a šachistů, aby poměřili své síly v několika kategoriích královského sportu.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou.
rozměry:
9,7 x 4,5 x 3 m
povrch:
plovoucí podlaha

Běžkování na Vypichu
Stejně jako loni, tak i letos budou mít všichni zájemci o běžecké lyžování možnost zalyžovat si ve SkiParku na Vypichu na Praze 6. Areál pro vás připravil DDM hl. m. Prahy. Veškeré informace včetně webkamery naleznete na www.skiparkpraha.cz
Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
Rekreační běhání na nové dráze
V pondělí 15. 9. chvilku po třetí hodině byla oficiálně otevřena nově zrekonstruovaná dráha. Slavnostního otevření se zhostil náměstek primátorky Petr Dolínek společně s ředitelem firmy EKKL Petrem Klárem, která celou rekonstrukci prováděla, a ředitelem DDM hl. m. Prahy Liborem Bezděkem.
Jóga
Od března začínáme s lekcemi jógy pro dospělé pod vedením Evy Plškové. V případě dostatečného množství zájemců, otevřeme rovněž lekce jógy pro děti, jenž povede lektorka Kateřina Pixová.