DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stanice techniků

Nové hudební kroužky

Novinářský ateliér
Loni na podzim jsme s naší novou redakcí chtěli mapovat dění ve Stanici techniků i kolem ní, natáčet rozhovory se zajímavými osobnostmi, zpracovávat témata, která nás zajímají, a navíc se podívat na exkurzi do Českého rozhlasu. Situace kolem Covidu nám možnost těchto zážitků posunula o rok. V loňském roce pro vás lektorka Eva Hadravová připravila alespoň tematická videa, na které se můžete podívat na našem webu. Od září již budou mít děti možnost zažít si jaké to je, být součástí novinářské redakce, naživo.
Přihlášení a více informací

Hrajeme si se zvukem
Mary C je známá především jako novinářka (Radio Wave, Full Moon), hudebnice a zakladatelka Zvukové knihovny. Společně s Martinem Tvrdým ovšem založila i hudebně-vzdělávací platformu Kreaton. Jako hudebnice a pedagožka se také bude prezentovat v kurzu, který se zaměří na hudební tvorbu trochu jiným způsobem. Účastníci kroužku si vyzkouší, jak vytvářet vlastní zvuky i hudbu. V hudební dílně se naučí, jak pracovat s novými nástroji, softwary i aplikacemi. Vítáme všechny se zájmem o hudbu a zvuk ve věku od 12 do 16 let.
Přihlášení a více informací o kroužku
Více o lektorce zde.

Elektrická kytara
V novém kroužku, který povede náš lektor Martin Bureš, se účastníci dozví, jak hrát s kytarovými efekty, jak si nastavit vlastní zvuk na aparatuře a také vše o bluesové i rockové kytarové škole.
Přihlášení a více informací

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Taneční soubor Anais zve dospěláky k tanci

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevřený Klub Kontejner

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nekrmte cizí koně

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevírací doba

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zahájení pravidelné činnosti

  VÍCE INFORMACÍ