DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

Volba prezidenta Stanice technikůDne 6. 10. 2018 proběhla na Stanici techniků v rámci akce oteVŘENÍ prezidentská volba této úžasné instituce. Volební místnost byla otevřena od 10.00 do 15.00.
Nominováni byli: Brouk Pytlík, Jaromír Jágr, Věstonická Venuše, Pan Tau, Večerníček a Ježek v kleci.

A jak volba dopadla?
Jednoznačným vítězem se stal Pan Tau, který získal 38,8 % hlasů. Na dalších místech se umístili: Ježek v kleci (18,6 %), se shodným počtem hlasů Brouk Pytlík a Večerníček (12,9 %), Věstonická Venuše (9,3 %) a Jaromír Jágr (7,5 %).
Nutno dodat, že volební komise neshledala žádná pochybení a volba tedy nabyla srandaprávní moci.
Do funkčního období Panu Tau přejeme, aby si udržel všechny své charakterové vlastnosti, díky kterým byl zvolen. Především laskavost, taktnost, dobrosrdečnost, čestnost – tedy vlastnosti, kterými by měl oplývat každý prezident.

Vítězi moc a moc gratulujeme a doufáme, že bude ve funkci spokojen a rád, a že všichni zaměstnanci i návštěvníci Stanice techniků budou následovat jeho morální vzor.

  

Podobné články

Divadélko v Cipískovi
Na začátku roku navštívilo děti v Cipískovi divadélko. Dva herci (Martin Matejka a Viera Kučerová) zahráli pro děti loutkové představení na motivy pohádek Františka Hrubína.
Barevný svět
Prostor pro zážitek ze společného bubnování i radost z výstupu společné tvořivé práce. Příležitost pro účastníka být „sám“ a také „se skupinou“. Rozvoj kreativity, posílení komunikačních dovedností a schopnosti týmové kooperace. Programy mají své téma a příběh, jsou přizpůsobeny konkrétní věkové skupině. Každé dítě má k dispozici svůj nástroj.
Klamovka dokořán!
Co to znamená? Že v termínu 17.–27. 9. můžete navštívit Klub Klamovka a nahlédnout "pod pokličku" jakéhokoliv kroužku. Pokud to zaměření a kapacita kroužku dovolí, můžete se aktivně zúčastnit navštívené lekce. Vstup je zdarma.
Divadelní soubory
Nahlédněte s námi do programu divadelního festivalu ŠESTKAfest. Představujeme vám soubory, které na letošním ročníku vystoupí.