DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

Volba prezidenta Stanice technikůDne 6. 10. 2018 proběhla na Stanici techniků v rámci akce oteVŘENÍ prezidentská volba této úžasné instituce. Volební místnost byla otevřena od 10.00 do 15.00.
Nominováni byli: Brouk Pytlík, Jaromír Jágr, Věstonická Venuše, Pan Tau, Večerníček a Ježek v kleci.

A jak volba dopadla?
Jednoznačným vítězem se stal Pan Tau, který získal 38,8 % hlasů. Na dalších místech se umístili: Ježek v kleci (18,6 %), se shodným počtem hlasů Brouk Pytlík a Večerníček (12,9 %), Věstonická Venuše (9,3 %) a Jaromír Jágr (7,5 %).
Nutno dodat, že volební komise neshledala žádná pochybení a volba tedy nabyla srandaprávní moci.
Do funkčního období Panu Tau přejeme, aby si udržel všechny své charakterové vlastnosti, díky kterým byl zvolen. Především laskavost, taktnost, dobrosrdečnost, čestnost – tedy vlastnosti, kterými by měl oplývat každý prezident.

Vítězi moc a moc gratulujeme a doufáme, že bude ve funkci spokojen a rád, a že všichni zaměstnanci i návštěvníci Stanice techniků budou následovat jeho morální vzor.

  

Podobné články

Mikuláš 2013
Mikulášská nadílka v Karlínském Spektru v roce 2013 se neobešla beze strachu: Byl jsem dostatečně hodný, aby mě Mikuláš nepokáral? Nezlobila jsem maminku moc?
Kniha hříchů ví vše a nikdo se před ní neschoval.
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.
Den dětí 2016
Za devatero horami a devatero řekami bylo jedno malé, ale kouzelné náměstí. Na tom náměstí se vždy jednou za rok velice rády scházely kouzelné a pohádkové bytosti, aby tu spolu s dětmi oslavily jejich den.
Barevný svět
Prostor pro zážitek ze společného bubnování i radost z výstupu společné tvořivé práce. Příležitost pro účastníka být „sám“ a také „se skupinou“. Rozvoj kreativity, posílení komunikačních dovedností a schopnosti týmové kooperace. Programy mají své téma a příběh, jsou přizpůsobeny konkrétní věkové skupině. Každé dítě má k dispozici svůj nástroj.
Tvůrčí psaní
Pro všechny, kteří rádi vymýšlí, vypráví, poslouchají a čtou zajímavé příběhy a moc rádi fantazírují. Malí a velcí spisovatelé, hlaste se!
Mikuláš 2015
Mikuláš si i v roce 2015 přinesl svou knihu hříchů. Žádné dítě si nemohlo být jisto, co na něj Mikuláš ví. Strach a opatrnost byly na místě. Mikuláš je spravedlivý a vidí téměř vše.
Čistím si zuby? Netrápím sourozence? Jím dobře? Mikuláš má odpověď na vše.