DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

Volba prezidenta Stanice technikůDne 6. 10. 2018 proběhla na Stanici techniků v rámci akce oteVŘENÍ prezidentská volba této úžasné instituce. Volební místnost byla otevřena od 10.00 do 15.00.
Nominováni byli: Brouk Pytlík, Jaromír Jágr, Věstonická Venuše, Pan Tau, Večerníček a Ježek v kleci.

A jak volba dopadla?
Jednoznačným vítězem se stal Pan Tau, který získal 38,8 % hlasů. Na dalších místech se umístili: Ježek v kleci (18,6 %), se shodným počtem hlasů Brouk Pytlík a Večerníček (12,9 %), Věstonická Venuše (9,3 %) a Jaromír Jágr (7,5 %).
Nutno dodat, že volební komise neshledala žádná pochybení a volba tedy nabyla srandaprávní moci.
Do funkčního období Panu Tau přejeme, aby si udržel všechny své charakterové vlastnosti, díky kterým byl zvolen. Především laskavost, taktnost, dobrosrdečnost, čestnost – tedy vlastnosti, kterými by měl oplývat každý prezident.

Vítězi moc a moc gratulujeme a doufáme, že bude ve funkci spokojen a rád, a že všichni zaměstnanci i návštěvníci Stanice techniků budou následovat jeho morální vzor.

  

Podobné články

Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.
Divadelní improvizace, o čem to vlastně je?
Divadlo jako hokejový zápas. Týmy, rozhodčí, body, fauly. Přijde vám to zvláštní? Nevíte, co si pod tím představit? Bude proto pro vás určitě zajímavé dozvědět se o improvizacích něco málo víc. Improvizace jsou nedílnou součástí života na Klamovce – pravidelně tu trénuje a vystupuje několik týmu. A my budeme rádi, pokud se někdy přijdete podívat. A abyste věděli, co vás čeká, čtěte pozorně dál.
Divadelní – hudební sál
Kinosál – víceúčelový sál s pódiem a projektorem
rozměry:
sálu: 4,8x12m, pódia: 4x4,8m, (50 míst k sezení)
cena:
200 Kč/h místnost, 50 Kč/h projektor, 100 Kč blok flipchartových papírů (25 ks)

Převaděči
Z družiny na kroužek? Jde to i bez rodičů! Zajistíme převod vašeho dítěte ze školy do Stanice techniků.
Den dětí 2016
Za devatero horami a devatero řekami bylo jedno malé, ale kouzelné náměstí. Na tom náměstí se vždy jednou za rok velice rády scházely kouzelné a pohádkové bytosti, aby tu spolu s dětmi oslavily jejich den.