Putovní tábor / S Tygry (10 - 14 let)

Ahoj,

pro letošek bude cílem našeho letního tábora, který si jistě nenecháš ujít, splutí Vltavy. Jako vždy to nebude jenom o sjížděné vodě, ale také o prohlídce dalšího zajímavého podél vody. A že toho je podél plánovaného splouvaného úseku hodně. Snad jsme se tedy ve výběru řeky, míst v okolí a památek trefili a bude se letošní akce líbit.

Jako vždy, i letos bude, jak věříme, dost příležitostí a času, kdy se budeš moci zdokonalit v mnoha tábornických a vodáckých dovednostech a bude prostor i na hry a soutěže. 

Odjezd letos na tábor se bude dost podobat tomu loňskému. Sejdeme se již v pátek večer, ale směrem na Lipno se vydáme až v sobotu časně ráno. V pátek večer tak bude dostatek času na dobalení eráru, navázání lodí a další přípravy. Odjezd aut a vlaku z Hlavního nádraží směr Lipno jsme naplánovali na 6:20 hod. ráno, abychom nepřišli ani o procházku pověstných „Čerťáků“.

V následujících dnech nás čeká sjet úsek Vltavy z Vyššího Brodu do Boršova, tedy necelých 70 kilometrů na vodě. Kromě vody navštívíme památky a města podél řeky (např. Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Dívčí kámen) a samozřejmě táborové hry a aktivity.

Spát budeme v kempech podél řeky, účastníci by měli mít vlastní loďák a domluvit se s kým budou spát ve stanu a kdo jej vezme.

Věk: 10–14 let (výjimečně se zkušenostmi pak i děti starší až do 15 let)
Vedoucí: Vokoun / vmachnik@seznam.cz, Pyškot / vladimir.belaska@seznam.cz, Jamal / krenovsj@gmail.com
V ceně je mimo jiné: doprava, ubytování, jídlo a pití, vstupné na hrad Rožmberk, Č. Krumlov, Dívčí kámen, Grafitový důl Č. Krumlov, rozhlednu Kleť ...
Vybavení: dle seznamu, který vám bude zaslán na e-mail společně s informacemi o táboře a předvyplněnou přihláškou na akci.

Cena a termíny

Cena: 5966 Kč
Cena zahrnuje: dopravu, stravu, ubytování, ped. dozor, vstupy.
16. – 25.08.2024

Místo konání

řeka Vltava
 

Další informace

Zahájení: 16.8.2024
Ukončení: 25.8.2024

Galerie

Mohlo by vás zajímat