Příměstský / Vodáci II (5 - 8 let)

Příměstský tábor Loděnice Vltava klade důraz na rozvoj hrubé motoriky formou mnoha sportovních aktivit a základního vodáckého výcviku a pohyb na vodě. Během pěti dnů se účastníci naučí držet pádlo, používat ho, vyzkouší si lanový park a navštíví místa v Praze a blízkém okolí.
Povinnou výbavou pro děti je oblečení na vodu. V teplých slunečných dnech stačí plavky a tričko, případně je možné doplnit kraťasy. V chladnějším období je vhodné mít s sebou na vodu šusťákovou soupravu, v krajním případě i tepláky. Jako vody na vodu počítáme se starými teniskami, vietnamkami, sandály s páskem přes patu nebo vodáckou obuví. Odmítáme plážovou obuv, jakékoli boty bez pevného uchycení na noze a holinky. Pamatujte, prosím, na to, aby dítě mělo kompletní sadu na převlečení – nemůžeme zaručit, že se na vodě nevykoupe.
V ceně tábora je oběd (minimálně 4x teplý), lahev na pití je nutností, opalovací krém, pokrývka hlavy a sluneční brýle/pláštěnka dle počasí. Speciální požadavky na stravu hlaste, prosím, již s odesláním přihlášky.

  • Věk: 5–8 let
  • Hlavní vedoucí: Zuzana Zemanová
  • Více informací: Martin "Olan" Kašík / olan@ddmpraha.cz / 222 333 818; preferujeme e-mailový dotaz
  • Záloha je splatná do 30. 4. 2024.
    Cena tábora je 2.400 Kč, snížená cena platí pro pražské děti školního věku.
  • Sraz i ukončení tábora na Libenském mostě, nikoli v Karlínském Spektru. Převod ze Spektra není možný.

Cena a termíny

Cena: 2400 Kč
Cena zahrnuje: vodácké vybavení, oběd, ped. dozor.
12. – 16.08.2024
JIŽ OBSAZENO

Místo konání

Loděnice Vltava, Praha 8
 

Další informace

Zahájení: 12.8.2024
Ukončení: 16.8.2024

Kontakt

Olan
olan@ddmpraha.cz

Galerie