Všeobecně-sportovní tábor Podhradí (6 - 16 let)

Letní sportovní tábor je určen pro děti-školáky ve věku 7–14 let. Koná se v malebném údolí řeky Sázavy, Podhradí u Ledče nad Sázavou. Děti jsou ubytovány v prostorných chatkách s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha), terasou. Na každé chatce bydlí v samostatném pokoji vedoucí.
Stravování je zajištěno 5x denně ve stálé jídelně včetně zajištění pitného režimu. V rozlehlém travnatém areálu se nachází krytý bazén s oplocením, multifunkční hřiště, venkovní ohniště, zastřešený krb, vybavené klubovny v hlavní zděné budově.

Program je připraven tak, aby vyhovoval věkovému rozpětí i fyzické kondici malých účastníků tábora. Kromě celotáborové hry je proložen sportovními aktivitami, výtvarnými dílničkami, poznáváním přírody, večerními zpěvy s kytarou u táboráku. Nedaleký les skýtá možnost mnoha dobrodružství, zajímavým místem je zřícenina hradu Chřenovice na druhém břehu řeky Sázavy, oblíbený je výlet lokálkou Posázavského pacifiku do Ledče nad Sázavou nebo do Českého Šternberka, nezapomenutelným zážitkem je promítání v letním kině a mnoho dalšího.

S sebou doporučujeme rytmické hudební nástroje, zpíváme nejen u ohně.
Hlavní vedoucí Libor Bezděk má zkušené vedoucí a je zajištěn zdravotník tábora.
Cena tábora bude upřesněna.

Dotazy zodpoví: Michal Vojáček, vojacek@ddmpraha.cz, 602 321 223

Cena a termíny

Cena: 6900 Kč
Cena zahrnuje: ubytování, stravu, dopravu, vedoucí.
28.06. – 12.07.2024
JIŽ OBSAZENO

Místo konání

Podhradí u Ledče nad Sázavou
 

Další informace

Zahájení: 28.6.2024
Ukončení: 12.7.2024

Mohlo by vás zajímat