Můj první tábor B (5 - 15 let)

Letní sportovní tábor je určen pro děti-školáky a předškoláky ve věku 5–15 let. Koná se v malebném údolí řeky Sázavy, Podhradí u Ledče nad Sázavou. Děti jsou ubytovány v prostorných chatkách s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha), terasou. Na každé chatce bydlí v samostatném pokoji vedoucí.
Stravování je zajištěno 5x denně ve stálé jídelně včetně zajištění pitného režimu. V rozlehlém travnatém areálu se nachází krytý bazén s oplocením, multifunkční hřiště, venkovní ohniště, zastřešený krb, vybavené klubovny v hlavní zděné budově.

Program je připraven tak, aby vyhovoval věkovému rozpětí i fyzické kondici malých účastníků tábora. Kromě celotáborové hry je proložen sportovními aktivitami, výtvarnými dílničkami, poznávánm přírody, večerními zpěvy s kytarou u táboráku. Nedaleký les skýtá možnost mnoha dobrodružství, zajímavým místem je zřícenina hradu Chřenovice na druhém břehu řeky Sázavy, oblíbený je výlet lokálkou posázavského Pacifiku do Ledče nad Sázavou, nebo na Český Šternberk, nezapomenutelným zážitkem je promítání v letním kině a mnoho dalšího.

S sebou doporučujeme rytmické hudební nástroje, zpíváme nejen u ohně.

Hlavní vedoucí Libor Bezděk má zkušené vedoucí a je zajištěn zdravotník tábora.

Cena tábora nezahrnuje dopravu. Doprava bude upřesněna v polovině června.

Dotazy zodpoví: Michal Vojáček, vojacek@ddmpraha.cz, 602 321 223

Cena a termíny

Cena: 3600 Kč
Cena zahrnuje: ubytování, stravu, pedagogický dozor.
05. – 12.07.2024

Místo konání

Podhradí u Ledče nad Sázavou
 

Další informace

Zahájení: 5.7.2024
Ukončení: 12.7.2024

Lektoři

Hrciak Vít
Doubková Kristýna

Mohlo by vás zajímat