DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Jezdecké středisko Zmrzlík

Nejmenší parta

Naše nejmenší parta poníků a minihorsů je společně v JS Zmrzlík již druhým rokem. Žijí si pohromadě a všichni se mají rádi. Vedoucím stáda je Filip, který je nejstarší a nejzkušenější malý poník z celého "stáda". 

Tito poníčči a minihorsové  jsou určeny především pro menší děti. Větší poníci jsou na ježdění a menší minihorsové na vodění a závodění na ruce. U nás se využívají jak pro oddíl pro menší členy, tak do kroužku Poznáváme poníčky, kde na nich jezdí, vodí je a starají se o ně. https://ddmpraha.cz/zmrzlik/Krouzky?seo=9056

Filípek – Bliksem (nar. 21. 3. 2009), je hnědobílý menší poník s neznámým původem, k nám zavítal ze Stanice přírodovědců, jako mladý hřebec. Ihned se nechal vykastrovat a začalo se s ním pracovat. Ze začátku to bylo pěkné kvítko a dělal si z nás legraci, ale po čase se uklidnil a dnes na něm jezdí ti nejmenší.

Démon (nar. 10. 5. 2015) – je černobílý syn Filípka s modrým okem. Byl k nám také dovezen ze Stanice přírodovědců jako hříbě. Nyní už je to zkušený pracující poník, který miluje všechno okousávat.

Spotík – Lots Of Spots V. Alana (nar. 9. 4. 2014),  je náš nejmenší (cca 78 cm) puntíkatý koník – plemeno holandský minihorse. Je to typ koně, který se využívá na výstavy a závody na ruce. 

Miky – Moritzbergs Mikado (nar. 10. 4. 2016), je nadějný mladý americký minihorse, sportovní koník na všestranné závody na ruce. Je rezavobílý a má obě oči modré.

A všichni pohromadě:

1) foto z pololetních závodů

 2) foto z Rodinného dne

Také by vás mohlo zajímat:

 • Celoroční kurzy jezdectví

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jízdárenské cviky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Airsoftový oddíl přijímá nové členy

  VÍCE INFORMACÍ
 • Sporťáček (sokolovna Košíře - v parku Klamovka)

  VÍCE INFORMACÍ
 • Improtoč – roztáčíme improvizační divadlo s dětmi

  VÍCE INFORMACÍ