DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Jezdecké středisko Zmrzlík

Letní závodní sezona 2019

Níže je krátké shrnutí letošní závodní sezóny, která doufejme, ještě nekončí.

Začali jsme v Čisovicích první prázdninový víkend 29. 6., kde v soutěži 70 cm startovala Lucie Řezáčová s Colonelem a Sára Jakovenková s Ronym. Hned další termín 13. 7. jely sbírat zkušenosti čerstvé absolventky ZZVJ opět do Čisovic, a to Klára Nejdlová s Klaudiuszem a Lucie Malá s Arym

Hned další víkend jsme se jely s koníkama podívat na Ptýrov. Kristýna Kalinová s Herou jely drezurní úlohu a parkur a Zuzana Bubnová si zajela parkur s Klaudiuszem.

V srpnu, 24. 8. jsme jely opět do Čisovic. Tentokrát jako početná ekipa. S Colonelem startovala Lucie Řezáčová a Anežka Sislová, s Diabolem Zuzana Bubnová a Adéla Čedíková, s Arym Lucie Malá a s Herou Kristýna Kalinová.

Na otočku jsme se vypravily znovu do oblíbených Čisovic ještě 7. 9., kde startovala v drezurních soutěžích Zuzana Bubnová s Diabolem a Eva Trávníčková se Sesi.

Těsně před začátkem nového školního roku jsme ještě stihly navštívit Přeštěnice, kde Ary s Lucií Malou a Hera s Kristýnou Kalinovou absolvovaly třídenní soutěž ve všestrannosti.

V sobotu, na svatého Václava, jsme si náramně užily v Kovárech. Kobylka Sesi, jako zkušená matadorka provedla drezurní úlohou Z1 se začínající závodnici Gabrielou Srbovou a s Evou Trávníčkovou soutěžila v úloze L0. Cora zde měla také svou závodní premiéru a se zkušenou jezdkyní Lucií Malou to zvládla na jedničku.

Všem jezdcům a koním přejeme, ať chuť a zdraví vydrží spoustu dalších skvělých dní.

 

Tímto za JS Zmrzlík děkujeme převážně Zuzaně Bubnové, za velkou pomoc, zařizování a podporu na závodech.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Otevřený Klub Kontejner

  VÍCE INFORMACÍ
 • CZ 0:10 / 1:19 Antokyany – pH citlivá rostlinná barviva

  VÍCE INFORMACÍ
 • Krmení mangusty trpasličí

  VÍCE INFORMACÍ
 • Spoludoma.cz

  VÍCE INFORMACÍ
 • Vrch Petřín

  VÍCE INFORMACÍ