DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Jezdecké středisko Zmrzlík

Letní závodní sezona 2019

Níže je krátké shrnutí letošní závodní sezóny, která doufejme, ještě nekončí.

Začali jsme v Čisovicích první prázdninový víkend 29. 6., kde v soutěži 70 cm startovala Lucie Řezáčová s Colonelem a Sára Jakovenková s Ronym. Hned další termín 13. 7. jely sbírat zkušenosti čerstvé absolventky ZZVJ opět do Čisovic, a to Klára Nejdlová s Klaudiuszem a Lucie Malá s Arym

Hned další víkend jsme se jely s koníkama podívat na Ptýrov. Kristýna Kalinová s Herou jely drezurní úlohu a parkur a Zuzana Bubnová si zajela parkur s Klaudiuszem.

V srpnu, 24. 8. jsme jely opět do Čisovic. Tentokrát jako početná ekipa. S Colonelem startovala Lucie Řezáčová a Anežka Sislová, s Diabolem Zuzana Bubnová a Adéla Čedíková, s Arym Lucie Malá a s Herou Kristýna Kalinová.

Na otočku jsme se vypravily znovu do oblíbených Čisovic ještě 7. 9., kde startovala v drezurních soutěžích Zuzana Bubnová s Diabolem a Eva Trávníčková se Sesi.

Těsně před začátkem nového školního roku jsme ještě stihly navštívit Přeštěnice, kde Ary s Lucií Malou a Hera s Kristýnou Kalinovou absolvovaly třídenní soutěž ve všestrannosti.

V sobotu, na svatého Václava, jsme si náramně užily v Kovárech. Kobylka Sesi, jako zkušená matadorka provedla drezurní úlohou Z1 se začínající závodnici Gabrielou Srbovou a s Evou Trávníčkovou soutěžila v úloze L0. Cora zde měla také svou závodní premiéru a se zkušenou jezdkyní Lucií Malou to zvládla na jedničku.

Všem jezdcům a koním přejeme, ať chuť a zdraví vydrží spoustu dalších skvělých dní.

 

Tímto za JS Zmrzlík děkujeme převážně Zuzaně Bubnové, za velkou pomoc, zařizování a podporu na závodech.

Také by vás mohlo zajímat:

 • PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ – 2. POLOLETÍ

  VÍCE INFORMACÍ
 • Podzimní nálada na Klamovce

  VÍCE INFORMACÍ
 • Tramvaj před Stanicí techniků

  VÍCE INFORMACÍ
 • ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

  VÍCE INFORMACÍ
 • Fotogalerie – skleník

  VÍCE INFORMACÍ