DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Jezdecké středisko Zmrzlík

Naši noví koně

Prvního jsme si dovezli Ermitana (ERMITAŇO XXXIX), jako krásného bílého Andalusana, který má neuvěřitelné chody, charakter a stále dobrou náladu. Je to kvalitně přeježděný kůň, který umí různé drezúrní kousky a na ježdění je spíše pro zkušeného jezdce. Ermi byl využívaný jako drezurní kůň a má znalosti ze Španělské školy, ale již několik let byl ježděn pouze rekreačně. Předtím jako hřebec neznal moc travnaté výběhy, vyjížďky a ani koňské kamarády. Nyní je ve stádě (již jako valach) s dalšími koňmi a je velmi spokojený, hraje si, užívá si volnost.

 

 

 

 

 

 

 

Druhého jsme si dovezli Milliho (DOLLOM THE MILLIONAIRE), který byl využívaný jako hobby kůň, na nižší parkur. Je to milý, menší, rezavý WELSH PART – BRED s lysinkou. Do oddílu se začlenil perfektně, děti miluje a oni zase jeho pro jeho klidnou povahu. Na hale sveze i úplného začátečníka a na vyjížďce také.  

 

 

 

 

 

Další kůň byl Miči (PROMETEJ), zakoupen jako zkušený jezdecký kůň, který má sportovní kariéru za sebou a nyní se ukazuje jako perfektní učitel pro začátečníky. Je to krásný, bílý teplokrevník, pevného rámce a velmi příjemné povahy.

Všem koním přejeme spousty šťastných let v JS Zmrzlík.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Bodový program (klientský účet)

  VÍCE INFORMACÍ
 • PaVěda – výuková videa

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevíráme již 11. května

  VÍCE INFORMACÍ
 • Výtvarná soutěž na pokračování

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevírací doba - prázdniny

  VÍCE INFORMACÍ