DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Jezdecké středisko Zmrzlík

Naši noví koně

Prvního jsme si dovezli Ermitana (ERMITAŇO XXXIX), jako krásného bílého Andalusana, který má neuvěřitelné chody, charakter a stále dobrou náladu. Je to kvalitně přeježděný kůň, který umí různé drezúrní kousky a na ježdění je spíše pro zkušeného jezdce. Ermi byl využívaný jako drezurní kůň a má znalosti ze Španělské školy, ale již několik let byl ježděn pouze rekreačně. Předtím jako hřebec neznal moc travnaté výběhy, vyjížďky a ani koňské kamarády. Nyní je ve stádě (již jako valach) s dalšími koňmi a je velmi spokojený, hraje si, užívá si volnost.

 

 

 

 

 

 

 

Druhého jsme si dovezli Milliho (DOLLOM THE MILLIONAIRE), který byl využívaný jako hobby kůň, na nižší parkur. Je to milý, menší, rezavý WELSH PART – BRED s lysinkou. Do oddílu se začlenil perfektně, děti miluje a oni zase jeho pro jeho klidnou povahu. Na hale sveze i úplného začátečníka a na vyjížďce také.  

 

 

 

 

 

Další kůň byl Miči (PROMETEJ), zakoupen jako zkušený jezdecký kůň, který má sportovní kariéru za sebou a nyní se ukazuje jako perfektní učitel pro začátečníky. Je to krásný, bílý teplokrevník, pevného rámce a velmi příjemné povahy.

Všem koním přejeme spousty šťastných let v JS Zmrzlík.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Klientské účty a přihlašování do kroužků a na tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zmrzlický kvíz č. 3

  VÍCE INFORMACÍ
 • Multimédia I.

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pohankové muffiny s velikonoční čepičkou

  VÍCE INFORMACÍ
 • Akvárium jako podvodní zahrádka

  VÍCE INFORMACÍ