DDM hl. m. Prahy
Dlouhomladí
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dlouhomladí

Aktuality

Fresh Senior Festival

Srdečně zveme na návštěvu festivalu do Villy Pellé 21. 9. 2020.

Čekají vás hry, hudba, zábava a mnoho námětů a informací.

 

Fresh Senior Festival
Fresh Senior Festival. Srdečně zveme na návštěvu festivalu do Villy Pellé 21. 9. 2020. Čekají vás hry, hudba, zábava a mnoho námětů a informací.
Pokračování kurzů
Milí Dlouhomladí, s radostí oznamujeme, že od druhé poloviny září 2020 naše aktivity opět pokračují. Sledujte, prosím, aktuální nabídku :). Těšíme se na viděnou!
Volná místa na kurzu počítačů pro seniory
Nabízíme ještě několik volných míst na kurzech PC pro seniory. Máme k dispozici vybavené učebny a zkušeného lektora :). Ozvěte se a přijďte si hodinu vyzkoušet! Začínáme od října 2020.
Angličtina pro věčné začátečníky
Nově otvíráme angličtinu pro mírně pokročilé a věčné začátečníky! Od října 2020 v budově Karlínského Spektra! Středy od 9 a 10 h. Těšíme se na vás! Lektor: Katka Špronglová, spronglova@ddmpraha.cz, 604 600 498
Přerušení kurzů od 5. 10. 2020
Milí účastníci našich činností, jak již víte z médií, od 5. do 18. 10. je na základě rozhodnutí příslušných krajských hygienických stanic zakázána mj. osobní účast na zájmovém vzdělávání. Z tohoto důvodu musíme přerušit naší činnost pro všechny účastníky.
Novoroční besídka – Dlouhomladí
17. 1. 2020 proběhla Novoroční besídka – Dlouhomladí! Konala se v krásných prostorách divadelního sálu Karlínského Spektra. K vidění bylo vystoupení loutkového divadla pod vedením Marie Matouškové, k slyšení aranže sboru – Dlouhomladí pod vedením Olgy Vepřekové a kapela BraAgas! Prohledněte si galerii a příště se těšíme na viděnou!
Roušky
Máme k dispozici vlastnoručně ušité roušky zdarma! V případě zájmu se ozvěte a domluvíme se na doručení :)
Výletník za každého počasí
Výletník za každého počasí Výletník pokračuje! Chodíme rádi a za jakéhokoliv počasí! Každou středu dopoledne s Markétou a Honzou Jandusem. Přesná místa a časy srazu najdete na www.dlouhomladi.cz nebo u Markéty, tel. 737 670 026 a u p. Janduse, tel. 605 227 088.
Píšící senioři
S radostí se zde podělíme o rozhovor pana Kyseláka – účastníka kurzu Tvůrčího psaní – který otiskl časopis Pražský senior. Píšící senioři (pro celý rozhovor klikněte zde).
Dílna U Zeleného jelena
Jednou měsíčně se scházíme ke společnému tvoření! Dílničku najdete v přízemí Stanice techniků v Podbabě. Podzimní termíny budou začátkem září na webových stránkach. Těšit se můžete na mýdla, domácí krémy a decoupage, slaměné ozdoby a výlet za šustím do Bechlína.
Francouzština pro seniory
Od října bude opět otevřen kurz francouzštiny pro seniory! Naše lektorka Míša Krbcová má již spoustu zkušeností. A k tomu je milá! Nabízíme smíšenou skupinku. Termín a místo konání bude začátkem září upřesněno. Těšíme se na vás.
Kurzy pro seniory 2021
Nabízíme pestrou škálu kurzů pro seniory! Angličtinu, PC, zdravotní cvičení a řadu dalších!

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Adventní pohádky pro kluky i pro holky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Den stromů 20. října

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevřený Klub Kontejner

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nemáte možnost doma chovat krokodýla, poníka, klokana či varana?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Když přijede kovář

  VÍCE INFORMACÍ