DDM hl. m. Prahy
Dlouhomladí
Dlouhomladí

Aktuality

Volná místa na kurzu počítačů pro seniory
Nabízíme ještě několik volných míst na kurzech PC pro seniory. Kurzy jsou zdarma, máme k dispozici vybavené učebny a zkušeného lektora :). Ozvěte se a přijďte si hodinu vyzkoušet!
Angličtina pro věčné začátečníky
Nově otvíráme angličtinu pro věčné začátečníky! Od března v Karlínském Spektru! Těšíme se na vás! Lektor: Katka Špronglová, spronglova@ddmpraha.cz, Kontakt: Karla Braunová, 604 185 262, braunova@ddmpraha.cz
Novoroční besídka – Dlouhomladí
17. 1. 2020 proběhla Novoroční besídka – Dlouhomladí! Konala se v krásných prostorách divadelního sálu Karlínského Spektra. K vidění bylo vystoupení loutkového divadla pod vedením Marie Matouškové, k slyšení aranže sboru – Dlouhomladí pod vedením Olgy Vepřekové a kapela BraAgas! Prohledněte si galerii a příště se těšíme na viděnou!
Výletník za každého počasí
Výletník za každého počasí Výletník pokračuje i v zimních měsících! Chodíme rádi a do jara daleko! Každou středu dopoledne s Markétou a Honzou Jandusem. Přesná místa a časy srazu najdete na www.dlouhomladi.cz nebo u Markéty, tel. 737 670 026 a u p. Janduse, tel. 605 227 088.
Píšící senioři
S radostí se zde podělíme o rozhovor pana Kyseláka – účastníka kurzu Tvůrčího psaní – který otiskl časopis Pražský senior. Píšící senioři (pro celý rozhovor klikněte zde).
Dílna U Zeleného jelena
Jednou měsíčně se scházíme ke společnému tvoření! Dílničku najdete v přízemí Stanice techniků v Podbabě. 9. 3. a 6. a 27. 4., 12. 5. 2020 od 10 h. Těšit se můžete na velikonoční dekorace, jarní věnce, mýdla, domácí krémy a decoupage...
Francouzština pro seniory
Každé úterý od 10.15 h je otevřen kurz francouzštiny pro seniory! Zdarma :) Naše lektorka Míša Krbcová má již spoustu zkušeností. A k tomu je milá! Nabízíme smíšenou skupinku v úterý od 10.15 na Stanici techniků (Podbaba, Praha 6)
Kurzy pro seniory 2020
Jarní běh kurzů začíná – nabízíme pestrou škálu kurzů pro seniory! Angličtinu, PC, zdravotní cvičení a řadu dalších!

Také by vás mohlo zajímat:

 • Víkendové akce na Klamovce

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přípravka na Biologickou olympiádu

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hledáme členy do pěveckého sboru

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na letní tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pomozte nám svým pohybem získat finance na novou multimediální učebnu

  VÍCE INFORMACÍ