DDM hl. m. Prahy
Dlouhomladí
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dlouhomladí

Aktualityg

Fresh Senior Festival
FRESH SENIOR FESTIVAL 2021. HOLDUJ TANCI POHYBU. 13. 9. 2021, Villa Pellé, Pelléova 10, Praha 6
Pokračování kurzů
Milí Dlouhomladí, veškeré kurzy z nabídky budou opět otevřeny od září 2021. Máte-li zájem, kontaktujte nás.
Volná místa na kurzu počítačů pro seniory
Pojďte se kamarádit s notebookem, tabletem, PC!!!!!! Máme k dispozici vybavené učebny a zkušeného lektora :). Ozvěte se a přijďte si hodinu vyzkoušet! Vždy úterky a středy dopoledne, jakmile to situace dovolí!!!! Přihlašte se včas, kurzy jsou zdarma!.
Angličtina pro věčné začátečníky
Nově otvíráme angličtinu pro mírně pokročilé a věčné začátečníky! Máte zájem o online výuku? Dejte nám vědět!!! Lektor: Katka Špronglová, spronglova@ddmpraha.cz, 604 600 498
Otevíráme nově Literární klub na Stanici techniků
Procházky literárním světem, společné debaty nad knížkami. Kurz tvůrčího psaní-jak rozvíjet vlastní chuť psát, pracovat s textem, rozpoznávat literární žánry a umět v nich tvořit, zaujmout čtenáře, budovat zápletku a tvořit příběh.
Milí Dlouhomladí
Milí účastníci kurzů Dlouhomladí a návštěvníci našich stránek, těšíme se na vás znovu od zaří 2021! Již nyní se můžete do všech kurzů hlásit a zajistit si tak místo. Kontakt: Karla Braunová, 604 185 262, braunova@ddmpraha.cz
FIE
FEUERSTEINOVA METODA – NOVÝ KURZ PRO SENIORY Otevíráme nový kurz od října 2021!!! Zveme na ukázkovou hodinu dne 29. 9. 2021 od 10 h.
Výletník za každého počasí
Výletník za každého počasí Výletník pokračuje! Chodíme rádi a za jakéhokoliv počasí! Každou středu dopoledne s Markétou a Honzou Jandusem. Přesná místa a časy srazu najdete na www.dlouhomladi.cz nebo u Markéty, tel. 737 670 026 a u p. Janduse, tel. 605 227 088.
Píšící senioři
S radostí se zde podělíme o rozhovor pana Kyseláka – účastníka kurzu Tvůrčího psaní – který otiskl časopis Pražský senior. Píšící senioři (pro celý rozhovor klikněte zde).
Dílna U Zeleného jelena
Dvakrát měsíčně se scházíme ke společnému tvoření! Dílničku najdete v přízemí Stanice techniků v Podbabě. Termíny budou oznámeny – jakmile to situace umožní – na webových stránkach. Těšit se můžete na dekoraci, velikonoční ptáčky, mýdla, domácí krémy a decoupage, slaměné ozdoby a výlet za šustím do Bechlína.
Francouzština pro seniory
Opět bude otevřen kurz francouzštiny pro seniory! Naše lektorka Míša Krbcová má již spoustu zkušeností. A k tomu je milá! Nabízíme smíšenou skupinku. Termín ve čtvrtek od 14.00 ve Stanici techniků – Podbaba. (od 14. 10.) Těšíme se na vás.
Kurzy pro seniory 2021
Nabízíme pestrou škálu kurzů pro seniory! Angličtinu, PC, zdravotní cvičení a řadu dalších!

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • OTEVÍRACÍ DOBA

  VÍCE INFORMACÍ
 • Noc a den v DDM

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na kroužky jezdectví 2021/22

  VÍCE INFORMACÍ
 • SKLENÍK A TROPICKÉ TERÁRIUM

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nemáte možnost doma chovat krokodýla, poníka, klokana či varana?

  VÍCE INFORMACÍ