DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Co je nového ve Spektru?

Kroužky zahájí svou činnost v týdnu od 17. 9., není-li stanoveno jinak. I pro letošní rok jsme si u nás, v Karlínském Spektru, připravili několik novinek.

Jednou z novinek je kajakářský oddíl Štiky v Loděnici Vltava. Oddíl nabídne nadstandardní péči trenérů (jeden na maximálně 4 děti), díky které se budou účastníci cítit jako ryby ve vodě. Doslova :)

Nový dětský pěvecký sbor Spektrum si klade za cíl sestavit dětský sbor, který bude reprezentovat Karlínské Spektrum v rámci různých akcí během školního roku. Přijďte si vyzkoušet zazpívat před publikem! Dospěláci mají tu možnost také, a to ve večerním čase.

Po odmlce, kvůli zájmu rodičů, znovu otevíráme kroužek In-line bruslení. Děti se naučí zvládat základy jízdy vpřed i vzad, zatáčení, brzdění, obraty, "bezpečné" pády a vstávání, ale i různé zajímavé figury, kterými mohou ohromit své přátele. Buďte IN s Karlínským Spektrem!

Zajímají vás odpovědi na otázky "Jak funguje lidské tělo," "Proč nás ošálí optické klamy" nebo "Jaká je cesta jídla naším tělem?" Odpovědi poskytne nový kroužek Lidské tělo a zdravověda.

Zkuste si vyrobit vlastní bonbony nebo třeba domácí limonádu! Naučte se vařit pěkně od podlahy – od předkrmu přes polévku a hlavní jídlo až po dezert, a to všechno ze sezónních surovin. Kroužky vaření nově v Karlínském Spektru.

Samozřejmostí je nabídka více než 250 stálých kroužků a zájmových útvarů – u nás si vybere každý.

Na viděnou ve Spektru!

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Jarní prázdniny a hry v přírodě

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jak na přivolání?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Spoludoma.cz

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevřený Klub Kontejner

  VÍCE INFORMACÍ
 • Odměny z bodového systému

  VÍCE INFORMACÍ