DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Co je nového ve Spektru?

Kroužky zahájí svou činnost v týdnu od 17. 9., není-li stanoveno jinak. I pro letošní rok jsme si u nás, v Karlínském Spektru, připravili několik novinek.

Jednou z novinek je kajakářský oddíl Štiky v Loděnici Vltava. Oddíl nabídne nadstandardní péči trenérů (jeden na maximálně 4 děti), díky které se budou účastníci cítit jako ryby ve vodě. Doslova :)

Nový dětský pěvecký sbor Spektrum si klade za cíl sestavit dětský sbor, který bude reprezentovat Karlínské Spektrum v rámci různých akcí během školního roku. Přijďte si vyzkoušet zazpívat před publikem! Dospěláci mají tu možnost také, a to ve večerním čase.

Po odmlce, kvůli zájmu rodičů, znovu otevíráme kroužek In-line bruslení. Děti se naučí zvládat základy jízdy vpřed i vzad, zatáčení, brzdění, obraty, "bezpečné" pády a vstávání, ale i různé zajímavé figury, kterými mohou ohromit své přátele. Buďte IN s Karlínským Spektrem!

Zajímají vás odpovědi na otázky "Jak funguje lidské tělo," "Proč nás ošálí optické klamy" nebo "Jaká je cesta jídla naším tělem?" Odpovědi poskytne nový kroužek Lidské tělo a zdravověda.

Zkuste si vyrobit vlastní bonbony nebo třeba domácí limonádu! Naučte se vařit pěkně od podlahy – od předkrmu přes polévku a hlavní jídlo až po dezert, a to všechno ze sezónních surovin. Kroužky vaření nově v Karlínském Spektru.

Samozřejmostí je nabídka více než 250 stálých kroužků a zájmových útvarů – u nás si vybere každý.

Na viděnou ve Spektru!

Také by vás mohlo zajímat:

 • Správné držení těla – nejen pro balet

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na kroužky jezdectví 2020/21

  VÍCE INFORMACÍ
 • Kam s dětmi o prázdninách? Na naše příměstské tábory!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Soutěž "Cesta kolem světa za 7 dní"

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
Přihlašování na kroužky jezdectví 2020/21
Přihlašování na kroužky v Jezdeckém středisku Zmrzlík bude pro nové členy probíhat od 3. 9. 2020. Pro stávající členy bude přihlašování otevřeno už od 17. 8. 2020.