DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Dubnové akce Karlínského Spektra

Na co vyrazit v dubnu v Karlíně? Chystáme pro vás hned dvě setkání DESKY – klubu deskových her, otevírání lanového centra v Loděnici Vltava a Čarodějnice v Loděnici Vltava. Navíc nás čeká druhý herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! s přespáním. I v dubnu to v Karlíně žije!

Neděle 8. 4. patří sportovcům. Společně otevřeme lanové centrum Loděnice Vltava na Libeňském ostrově. Na návštěvníky čekají lanové překážky i projížďky po Vltavě.

Hned v pondělí 9. 4. se úderem patnácté hodiny otevře další setkání DESKY. Přijďte si s námi zahrát nebo porazit kamarády či celou rodinu.

Dále pro vás chystáme v pátek 13. 4. další herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! Začneme večer nad deskovými hrami, společně přespíme v Loděnici, ráno pak budeme pokračovat v hraní. Rezervace na akci je nutná, zbývá posledních pár míst!

Pátek 20. 4. bude dalším dnem, kdy si lze deskové hry v Karlíně zahrát. Ať už jste milovníky postřehovky Duch, máte raději strategie jako je Carcassone nebo byste se rádi naučili některou z nových her, přijďte od 15.00 na setkání klubu DESKA. Bez objednání, bez rezervace.

Poslední dubnový pátek, 27. 4., uvolní vodáci místo Čarodějnicím v Loděnici Vltava. Čekají nás lanové překážky, voda i spousta čarodějnických dílen  a aktivit.

Vyhlížíte květen? První květnový víkend můžete vyrazit fandit našim vodákům na 48. ročník závodů vodácko-turistických oddílů Sázavské pádlo. A o týden později, 12. května, vyrazíme opět do Lhotky. Máte se na co těšit!

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Přihlašování na kroužky jezdectví 2021/22

  VÍCE INFORMACÍ
 • Podzimní prázdniny 27. – 29. 10. 2021

  VÍCE INFORMACÍ
 • Podzimní prázdniny

  VÍCE INFORMACÍ
 • Odměny z bodového systému

  VÍCE INFORMACÍ
 • Ateliér tvůrčího psaní a autorské tvorby

  VÍCE INFORMACÍ