DDM hl. m. Prahy
Stanice přírodovědců
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stanice přírodovědců

Klub anonymních záškoláků (KAZ)

Vážení rodiče,
v této nelehké době si vám, resp. vašim školou povinným dětem, dovolujeme nabídnout možnost konzultací běžného školního učiva s pedagogy domů dětí a mládeže. Prostřednictvím individuálních videolekcí může žák procvičit problematické učivo, zopakovat si témata, ověřit správné pochopení...
Nabízený program byl vytvořen DDM hl. m. Prahy ve spolupráci s ostatním DDM a SVČ v celé republice. Službu nabízíme zdarma.

Zde informace o projektu:
KAZ – Klub anonymních záškoláků 

Nevíš si rady s učením a stydíš se zeptat svého učitele či spolužáků? Zkus to s námi, třeba ti pomůžeme. Po přihlášení na webových stránkách mitkamjit.cz/KAZ vyplní žák (či jeho rodiče) pouze jméno, kontaktní e-mail a učivo, s nímž chce pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím mailu domluví on-line setkání (Skype, WhatsApp, Google Meet) dle technických možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva.

BONUS STANICE PŘÍRODOVĚDCŮ: Nabízíme možnost doučování / dovysvětlení či procvičení látky CHEMIE a to v širším rozsahu (po maturanty).

Přejeme hezké dny a doufáme v brzké setkání dětí ve školách i v zájmových kroužcích.

Tým Stanice přírodovědců

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Zápis do Centra pro předškolní děti na školní rok 2021/2022

  VÍCE INFORMACÍ
 • Možnost čerpání příspěvků z programu Aktivní město

  VÍCE INFORMACÍ
 • Letní tábory Klubu Klamovka

  VÍCE INFORMACÍ
 • Rekreační běhání – omezení

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na tábory

  VÍCE INFORMACÍ
Úspěšné krajské kolo SOČ 2021
Pražské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost bylo úspěšně zakončeno obhajobami studentských prací, letos opět v online formátu. Odborné poroty posoudily 65 prací v 18 oborech, 36 prací postupuje do celostátního kola. Výsledková listina je k nahlédnutí na www.ddmpraha.cz/soc. Děkujeme všem zúčastněným za inspirativní setkání!