DDM hl. m. Prahy
Dlouhomladí
Dlouhomladí

AktualityDílna U Zeleného Jelena
Jednou měsíčně se scházíme ke společnému tvoření! Dílničku najdete v přízemí Stanice techniků v Podbabě.
Zdravotní cvičení s prvky jógy
Zdravotní cvičení s prvky jógy V rámci projektu Dlouhomladí, vás zveme hned na dvě cvičení. Obě probíhají kontinuálně do konce května 2019. Středa 10h v budově Karlínského Spektra a čtvrtek od 9h na Stadionu Mládeže! Přidejte se i Vy!.
Výletník
Výletník pokračuje i v zimních měsících. Chodíme rádi, do jara daleko, a tak se plánování výletů ujal p. Jandus a “skalní” chodí dál. Sraz je vždy ve středu ráno, přesná místa a časy srazu jsou uvedeny na www.dlouhomladi.cz nebo se lze informovat u p. Janduse, tel.: 605 227 08 Dlouhé nebo kratší výlety? Od března budou Výletníky dva, v úterý a ve středu dopoledne. Úterní povede Markéta Kučerová (tel.: 737 670 026), středeční Honza Jandus. Můžete si vybrat nebo chodit na oba, rádi vás uvidíme.
Mozaika vzpomínek
Na Základní škole nám. Svobody 2 na Praze 6, která bylo pro projekt Mozaika vzpomínek vybrána jako pilotní, proběhla minulý týden beseda s manžely Křížovými, kteří poutavě vyprávěli o tom, jak se žilo v době před pádem železné opony.
Pokračování kurzů 2019
Od konce února 2019 se opět rozběhnou kurzy, které jste navštěvovali před vánoci. Mrkněte na nabídku a vybírejte :)!
Naše začátky
Program Dlouhomladí určený pro seniory má za sebou úspěšnou pilotní sezonu. Co všechno se událo? Na jaře 2017 bylo na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeno několik kurzů podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže a další.