DDM hl. m. Prahy
Dlouhomladí
Dlouhomladí

AktualityVýlet s přespáním
Srdečně vás zveme na víkendovku do ubytovacího zařízení Lhotka u Mělníka. Výjezd je plánován na září 2018 z Prahy do Mělníka. Po krátké prohlídce zvolených cílů a obědě budeme pokračovat vlakem na Lhotku. Večerní ohýnek a přespání na Lhotce. Návštěva Lázní Mšeno i balíček na cestu :). Návrat v neděli odpoledne vlakem do Prahy.
Zdravotní cvičení s prvky jógy
Zdravotní cvičení s prvky jógy V rámci projektu Dlouhomladí, který nabízí nejrůznější kurzy a aktivity pro seniory, rozjíždíme od čtvrtka 10. května Zdravotní cvičení s prvky jógy. Lekce budou probíhat od 9.30 do 10.30 v budově Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy na Karlínském náměstí 7 na Praze 8.
Středeční výletník
Jarní sluníčko láká k výletům nejen do přírody! Přidejte se i vy! Každou středu se scházíme na Hradčanské u závor k pravidelným výletům. Informace a program najdete na webu, popřípadě u organizátorky a průvodkyně Markéty Kučerové (tel.: 737 670 026). Těšíme se na vás!
Mozaika vzpomínek
Na Základní škole nám. Svobody 2 na Praze 6, která bylo pro projekt Mozaika vzpomínek vybrána jako pilotní, proběhla minulý týden beseda s manžely Křížovými, kteří poutavě vyprávěli o tom, jak se žilo v době před pádem železné opony.
Pokračování kurzů opět od konce září 2018
Od konce září se opět rozběhnou kurzy, které jste navštěvovali před prázdninami.
Naše začátky
Program Dlouhomladí určený pro seniory má za sebou úspěšnou pilotní sezonu. Co všechno se událo? Na jaře 2017 bylo na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeno několik kurzů podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže a další.