Výletník

Každou středu na výlet!

Skupina A – uzavřená skupina
Skupina B – výlety budou opět pokračovat od října 2023

Výletník je přesně to, co název napovídá – možnost společného zážitku, zdravý pohyb na vzduchu, poznávání zajímavých míst nebo sdílení těch známých a oblíbených. Mohou si ho užít i výletníci – samotáři, kteří jdou raději sami, ale ocení jistotu skupiny.

Vyrážíme jednou týdně ve stejnou dobu, navržený plán výletů může být společně upraven podle přání a potřeb účastníků.

Výlety jsou radost, zůstáváme “nohama na zemi”

P R O G R A M

STŘEDEČNÍ VÝLETNÍK
vedou Karla Braunová, Marie Zvěřinová a Petr Rob
Výlety jsou organizovány pro dvě skupiny: skupina A – OBSAZENO / UZAVŘENÁ SKUPINA, výlety obvykle přes 15 km, může být i náročnější terén, skupina B – výlety, které zvládnou úplně všichni – obvykle 6–8 km nenáročným terénem.

Skupina B – výlety budou opět pokračovat od 4. 10. 2023

Skupina A – uzavřená skupina

SRPEN 2023

skupina A
23. 8.  Hřebečníky – Broumy, radnice vede Marie
délka: 13,5 km
https://mapy.cz/s/gelesezoho
sraz v 7.45 na metru Zličín, bus 304 do Rakovníka odjíždí v 8.00

ČERVENEC 2023

skupina A
26. 7.  Malá Skála, Na Labi Turnov, vede Marie
délka: 12 km
https://mapy.cz/s/nozorurepu
sraz v 8.00 na Černém Mostě, bus 720 do Turnova odjíždí v 8.15 ze stanoviště č. 3

skupina A
19. 7.  Krakovec – zastávka Slabce, Kostelík, pila, vede Marie
délka: 12 km
V některých úsecích se budeme brodit přes říčku Javornici, prosím, vezměte si s sebou ručník na utření nohou, náhradní ponožky či obuv.
https://mapy.cz/s/lukurapafu
sraz v 8.25 na Zličíně, bus 404 do Rakovníka odjíždí v 8.40
skupina A
12. 7.  Loučeň – Jabkenice, vede Marie
délka: 15 km
https://mapy.cz/s/fokoruzupa
sraz v 7.50 hod na Hlavním nádraží, R923 Krakonoš do Nymburku odjíždí v 8.09

skupina A
5. 7.  Strančice – Mirošovice, vede Marie
délka: 14 km
trasa
sraz v 8.00 na Hlavním nádraží u pokladen, Os2521 odjíždí  v 8.21

 
ČERVEN 2023
skupina A
28. 6.  Okruh v Českém ráji (Drábské světničky + Příhrazské skály), vede Marie
délka: 15 km
https://mapy.cz/s/doceretedu
sraz v 8.15 na Černém Mostě, stanoviště č. 3, bus 345 směr Mnichovo Hradiště odjíždí v 8.35
 
skupina B
28. 6.  Kamenný Přívoz – Jílové, s návštěvou štoly sv. Josefa, vede Karla
délka: 7 km
https://mapy.cz/s/getakepudu
sraz v 8.45 na Hlavním nádraží dole pod hodinami, vlak S8/Os9045 odjíždí v 8.55 (Vršovice 8.59; Braník 9.11)
skupina A
21. 6.  Zbraslavice – Chlístovice, vede Marie
délka: 15 km
https://mapy.cz/s/radumojoje
sraz v 7.40 na stanici metra Roztyly, bus 402 do Zbraslavic odjíždí v 7.55
skupina A
14. 6.  Kralupy nad Vltavou, zámecký park Veltrusy, Dvořákovou cestou do Nelahozevse, vede Petr
délka: 17,9 km
https://mapy.cz/s/corodelega
sraz v hale Masarykova nádraží v 8.30, vlak 9620 odjíždí v 8.42
skupina B
14. a 21. 6.  Výlety se z organizačních důvodů (konec školního roku) nekonají
Příští termín 28. 6. Na viděnou se těší, Karla.
skupina A
7. 6.  Smečno – Velká Dobrá, škola, vede Marie
délka: 16 km
https://mapy.cz/s/bafojaluzu
sraz v 7.45 na Nádraží Veleslavín, bus 399 do Smečna odjíždí v 8.00 
skupina B
7. 6.  Nový Svět, Břevnovský klášter, vede Karla
délka: 4–6 km
sraz v 9.00 na zastávce tramvaje 22/23 Pohořelec
KVĚTEN 2023
skupina A
31. 5.  Světlá nad Sázavou – Lipnice nad Sázavou, vede Marie
délka: 15 km
https://mapy.cz/s/pakufukuke
sraz v 7.45 na Hlavním nádraží, R977 Vysočina do Světlé n. Sázavou odjíždí v 8.06
skupina B
31. 5.  Doksany – klášter s prohlídkou a okruhem v okolí, vede Karla
délka: 4–6 km
https://mapy.cz/s/mecaguhute
sraz v 7.50 na Nádraží Holešovice, bus 505909 do Doksan (autobusové nádraží) odjíždí v 8.00 (nást. 7)
skupina A
24. 5.  Ze Zbuzan přes Kulivou horu do Černošic, vede Petr
délka: 15,8 km
https://mapy.cz/s/dagodufeho
sraz v hale Smíchovského nádraží v 8.30, vlak S6 odjíždí v 8.46 
skupina B
24. 5.  Panenský Týnec, vede Karla
délka: 4–7 km
https://mapy.cz/s/jajezufuno
sraz v 8.35 na Nádraží Veleslavín, bus 389 do Panenského Týnce (autobusové nádraží) odjíždí v 8.45 (nást. 4)
skupina A
17. 5.  Naučná stezka kolem Radotína, vede Petr
délka: 15,7 km
https://mapy.cz/s/kugakamebu
sraz v hale Smíchovského nádraží 8.45, vlak Os 8822 odjíždí 8.58 
skupina B
10. 5.  Okruh Slaný, vede Karla
délka: 6 km
https://mapy.cz/s/julorunecu
sraz v 9.00 na metru Nádraží Veleslavín, bus 388 do Slaného (autobusové nádraží) odjíždí v 9.10 (nást. 4)
skupina A
10. 5.  Chvatěruby – Odolena Voda, vede Marie
délka: 16 km
https://mapy.cz/s/ralohepobo
sraz v 7.35 na Masarykově nádraží, Os 6906 do Kralup n. Vlt. odjíždí v 7.57
skupina B
10. 5.  Okruh Slaný, vede Karla
délka: 6 km
https://mapy.cz/s/julorunecu
sraz v 9.00 na metru Nádraží Veleslavín, bus 388 do Slaného (autobusové nádraží) odjíždí v 9.10 (nást. 4)
skupina A
3. 5.  Žleby – zřícenina hradu Lichnice – Třemošnice, vede Marie
délka: 18 km (s možností zkrácení na 14 km)
https://mapy/s/netuburufo
sraz v 7.45 na Hlavním nádraží, R997 Vysočina do Čáslavi odjíždí v 8.06
skupina B
3. 5.  Kladno – Ostrovec – Vinařice – Vinařická hora, vede Karla
délka: 5–8 km (s možností zkrácení na 5 km)
https://mapy.cz/s/ludogomopa
sraz v 8.30 na Nádraží Dejvice, vlak Os 9854 odjíždí v 8.43
DUBEN 2023
skupina A
26. 4.  Vidoule, Cibulecký háj, vede Petr
délka: 13 km
sraz na Hlavním nádraží 7.30, vláček Pražského Semmeringu odjíždí 7.47
skupina B
26. 4.  Unhošť, Malé Kyšice, vede Karla
délka: 7,5 km
sraz na metru Nemocnice Motol 9.00, bus 365 vyjíždí v 9.13
skupina A
19. 4.  Kařez – Zaječov, vede Marie
délka: 15 km
sraz v 7.50 na Hlavním nádraží, R 772 Berounka odjíždí v 8.13
skupina B
19. 4.  Praha-Kolovraty – Říčany, vede Karla
délka: 7,3 km
https://mapy.cz/s/bojufuvanu
sraz v 9.10 na Hlavním nádraží u cedulí nahoře u odjezdů, vlak odjíždí v 9.21
skupina A
12. 4.  Mělník, Hořínský park, Záboří, Kly, Obříství, vede Petr
délka: 18 km
sraz na Ládví 8.15, bus 369 odjíždí v 8.30
skupina B
12. 4.  Malá Chuchle – Holyně (kolem vápenky), vede Karla
délka: 6,5 km
https://en.mapy.cz/s/dopabejehe
sraz v 9.20 na Smíchovském nádraží, nástupiště G bus 129, odjezd v 9.30
skupina A
5. 4.  Lysá n. Labem, Litol, u mostu Třebestovice, vede Marie
délka: 16 km
sraz v 8.00 na Masarykově nádraží, odjezd Os 9407 do Lysé n. L. v 8.18
skupina B
5. 4.  Budyně nad Ohří – Písty, za medvědím česnekem, vede Karla
délka: 7 km
https://en.mapy.cz/s/gocevokozo
sraz v 10.00 na Nádraží Veleslavín, odjezd busu 388 do Slaného v 10.10
BŘEZEN 2023
skupina A
29. 3.  Česká Lípa – Zahrádky, křižovatka, vede Marie
délka: 15 km
sraz v 8.20 metro Střížkov (výstup D), bus 400 odjíždí v 8.40
skupina B
29. 3.  Výlet se nekoná
příští týden za medvědím česnekem :)
 
skupina A
22. 3.  Broumy, škola – Žebrák, vede Marie
délka: 14 km
sraz v 8.00 na Zličíně, bus 384 do stanice Beroun, sídliště odjíždí v 8.15
skupina B
22. 3.  Hostivické rybníky
délka: 6 km
sraz 10.00 na tram. zastávce Blatiny
skupina A
15. 3.  Kralupy n. Vlt – Velvary, vede Marie
délka: 16 km
sraz v 8.25 na Masarykově nádraží, vlak Os 9620 do Kralup n. Vlt. odjíždí v 8.42
skupina B
15. 3.  Roztoky u Prahy – Černý Vůl, (možno s obědem), vede Karla
délka:7 km
https://mapy.cz/s/mahabulene
sraz 10.15 na Nádraží Podbaba, vlak Os 9624 odjíždí 10.20 do Roztok
skupina A
8. 3.  Mníšek p. Brdy, Kaple – Svinaře, vede Marie
délka: 14 km
sraz v 8.15 na Smíchovském nádraží, bus 317 do stanice Mníšek p. Brdy, Kaple odjíždí v 8.30
skupina B
8. 3.  Ďáblice – Troja, vede Karla
délka: 6,5 km
https://mapy.cz/s/jomuzocefu
sraz tram 1 z Hradčanské v 9.30 (nebo 10.00 Sídliště Ďáblice, konečná tram 1)
skupina A
1. 3.  Kralovice – Plasy s prohlídkou kláštera Mariánská Týnice, vede Marie
délka: 12 km
sraz v 8.20 hod na Zličíně, bus 404 do Rakovníka odjíždí v 8.40
skupina B
1. 3. Kralupy nad Vltavou – okruh přes Nelahozeves, vede Karla
délka: 7,3 km (trasu lze zkrátit)
https://mapy.cz/s/bemarenufo
sraz 9.45 na Nádraží Podbaba, Os 6908 odjíždí 9.50 (jede z Masaryčky)
ÚNOR 2023
skupina A
22. 2.  Byšice – Malý Újezd, vede Marie
délka: 13 km
sraz v 8.10 na Masarykově nádraží, vlak 1540 Jizera odjíždí v 8.22
skupina B
22. 2.  Modřanská rokle, vede Karla
délka: 6,5 km
https://mapy.cz/s/cetozukoza
sraz na Kačerově v 9.10, bus 113 směr Písnice odjíždí v 9.16
skupina A
15. 2.  Votice – Vrchotovy Janovice, vede Marie
délka: 15 km
sraz v 8.30 na metru Roztyly, bus 401 do Votic odjíždí v 8.45
skupina B
15. 2.  Malá Chuchle – Velká Chuchle – Holyně, vede Karla
délka: 6,4 km (http://www.u-rozcesti.cz/denni-menu/)
https://mapy.cz/s/bejekamogo
sraz na Smíchovském nádraží 10.00, bus 318, 241...
 
skupina A
8. 2.  Benešov – Čerčany, vede Marie
délka: 13 km
sraz v 8.30 na metru Roztyly, bus 401 do Benešova odjíždí v 8.45
skupina B
8. 2.  Zbraslav – Modřany, vede se samo (výlet 1. 2. se neuskutečnil)
délka: 5 km, z nám. ve Zbraslavi po červené přes most a poté po modré do Modřan (tram Nádraží Modřany)
https://mapy.cz/s/bepezerobo
sraz v 9.05 na Smíchovském nádraží nást. D, bus 314 odjíždí v 9.15, výstup Zbraslavské nám.
skupina A
1. 2.  Mšec – Třebíz, vede Marie
délka: 14 km
sraz v 7.30 na Nádraží Veleslavín na zastávce autobusu 389 (Vokovická ul.), odjezd v 7.45 do Slaného
skupina B
1. 2.  Zbraslav – Modřany, vede se samo
délka: 5 km, z nám. ve Zbraslavi po červené přes most a poté po modré do Modřan (tram Nádraží Modřany)
https://mapy.cz/s/bepezerobo
sraz v 9.05 na Smíchovském nádraží nást. D, bus 314 odjíždí v 9.15, výstup Zbraslavské nám.
LEDEN 2023
skupina A
25. 1.  Červený Újezd – Řepy, vede Petr
délka: 14,4 km
sraz na Zličíně v 8.50, bus 307 odjezd v 9.10
skupina B
25.1.  Hostivice – Blatiny, vede Karla
délka: 5,5 km
https://mapy.cz/s/dofacahode
sraz na nádraží Praha-Dejvice v 9.30, Os9814 odjiždí v 9.43 směr Hostivice
skupina A
18. 1.  Úvaly – Běchovice, vede Marie
délka: 16 km
sraz v 8.00 na Hlavním nádraží, odjezd vlaku do Úval Os8819 v 8.18
skupina B
18. 1.  Malá Chuchle – Velká Chuchle – Holyně, vede Karla
délka: 6,4 km (http://www.u-rozcesti.cz/denni-menu/)
https://mapy.cz/s/bejekamogo
sraz na Smíchovském nádraží 9.00, bus 318,241...
skupina A
11. 1.  Kladno, Kübeck – Hostouň, vede Marie
délka: 14 km
sraz v 8.10 na nádraží Veleslavín, bus 330 odjíždí v 8.20
skupina B
11. 1.  Roztoky Žalov – Úholičky – Černý Vůl (oběd), vede Karla
délka: 6 km
https://mapy.cz/s/gelupovejo
sraz: v 9.40 Praha Podbaba, vlak Os 6908 odjíždí v 9.50 do zastávky Roztoky, Žalov
skupina A
4. 1.  Řepov hl. silnice – Dobrovice, vede Marie
délka: 15 km
sraz v 7.40 na Černém Mostě, nást. 3, autobus 412 směr Jičín odjíždí v 7.55
skupina B
4. 1.  Výlet se nekoná – další výlet 11. 1. 2023
PROSINEC 2022
skupina A
28. 12.  Zámek Kačina – Kutná Hora, hl. nádraží, vede Marie
délka: 12 km
sraz v 7.45 hod na Hl. nádraží u pokladen, vlak R Vysočina do Kutné Hory odjíždí v 8.06
skupina A
21. 12.  Kouřim (návštěva skanzenu) – Zásmuky, vede Marie
délka: 11 km
sraz v 7.50 na metru Háje, bus 381 do stanice Ždánice u Jánů odjíždí v 8.00
skupina A
14. 12.  Řepov hl. silnice – Dobrovice, vede Marie
délka: 15 km
sraz v 7.40 na Černém Mostě, nást. 3, bus 412 směr Jičín odjíždí v 7.55
skupina B
14. 12.  Hostivice – Blatiny, vede Karla
délka: 5,1 km
https://mapy.cz/s/dofacahode
sraz na nádraží Praha-Dejvice v 10.30, Os9856 odjiždí 10.43 směr Hostivice
skupina A
7. 12.  Velká Bučina – Holubice, vede Marie
délka: 15,2 km
sraz v 7.55 u pokladen na Masarykově nádraží, odjezd vlaku Os9618 do Kralup n. Vlt v 8.12
skupina B
7. 12.  Řeporyje – Hlubočepy, vede Karla
délka: 7,5 km
https://mapy.cz/s/cafuhutehe
sraz na nádraží Praha-Smíchov v 9.35, vlak Os19956 směr Řeporyje odjíždí v 9.46
LISTOPAD 2022
skupina A
30. 11.  Srbsko, Koněprusy, Zdice, vede Petr
délka: 17,8 km
sraz na Smíchovském nádraží u pokladen v 7.15, odjezd vlakem v 7.28
skupina B
30. 11.  Holyně – Malá Chuchle
délka: 6 km
https://mapy.cz/s/popahadaku
sraz na Smíchovském nádraží v 9.00 na zastávce tramvají
skupina A
23. 11.  Zákolany – Okoř – Tuchoměřice, vede Marie
délka: 13,5 km
sraz v 7.30 na Veleslavíně, bus 323 do Zákolan odjíždí v 7.45
skupina B
23. 11.  Kolem Dobříše, vede "samoobsluha"
délka: 5,7 km
https://mapy.cz/s/humugametu
sraz v 9.30 u busu 395 na Smíchovském nádraží, bus (směr Příbram) odjíždí v 9.35, výstup Dobříš, Průmyslová zóna
skupina A
16. 11.  Loděnice (okruh), vede Marie
délka: 13,6 km
sraz v 8.00 hod na Zličíně, bus 384 do Loděnice odjíždí v 8.15
skupina B
16. 11.  Tetín, vede Karla
délka: 7 km
https://mapy.cz/s/gudefahovo
sraz v 8.48 Smíchovské nádraží, odjezd Os 8822 v 8.58 (do Černošic)
skupina A
9. 11.  Samopše, Talmberk – Úžice rozcestí, vede Marie
délka: 12 km
sraz v 7.40 na stanici metra Roztyly, bus 402 směr Čáslav odjíždí v 7.55
skupina B
9. 11.  Keltský listopad: Hradišťko – Závist – Dolní Břežany, vede Karla
délka: 7 km
https://mapy.cz/s/kocolopase
sraz v 9.25 Kačerov, bus 333 odjíždí v 9.36 do Dolních Břežan – Hradišťka
skupina A
2. 11.  Turnov – Karlovice, Sedmihorky, vede Marie
délka: 11 km
sraz v 8.00 hod. na Černém Mostě, nástupiště 3, bus 720 směr Semily odjíždí v 8.15
skupina B
2. 11. Šeberák
délka: 7 km
https://mapy.cz/s/kocolopase
sraz v 9.25 Kačerov, bus 333 odjíždí v 9.36 do Dolních Břežan – Hradišťka
ŘÍJEN 2022
skupina A
26. 10.  Ždánice – Lipany mohyla (přes Kouřim), vede Marie
délka: 15 km
sraz v 7.45 hod na metru Háje, bus 381 odjíždí v 8.00
skupina B
26. 10.  Beroun – Srbsko, vede kupec
délka: 7,6 km
https://mapy.cz/s/gumejalaje
sraz v 9.00 na zastávce Kukulova (Vypich), bus 380 směr Beroun – U Černého koně, odjezd 9.12
skupina A
19. 10.  Okruh u Křepenic s výhledy na slapské údolí, vede Marie
délka: 14,6 km
sraz na Smíchovském nádraží bus 360 nástupiště D v 7.35, odjezd v 7.50
skupina B
19. 10.  Přední Kopanina – Černý Vůl – Úholičky ž. st., vede Karla s Honzou, nebo spíš obráceně
délka: 4,5–9,1 km (možnost přerušení po 4,5 km)
https://mapy.cz/s/nofetahejo
sraz v 9.20 na Autobus. nádr. Veleslavín, nást. 4, bus 312 odjíždí v 9.31
skupina A
12. 10.  Doksany – Budyně nad Ohří + prohlídka kostela Narození Panny Marie v Doksanech, vede Marie
délka: 13 km
sraz v 7.45 nádraží Holešovice, stanoviště č. 7, odjezd autobusu směr Litoměřice v 8.00
skupina B
12. 10.  Řevnice – Mníšek pod Brdy, vede Karla
délka: 7,7 km
https://mapy.cz/s/dofofavuto
sraz na Smíchovském nádraží v 8.45, vlak Os 8822 do Řevnic odjíždí 8.57 (Hl. nádraží – odjezd 8.51)
skupina A
5. 10.  Kostelec n. Černými lesy – Kozojedy, vede Marie
délka: 14 km
sraz v 8.20 na metru Háje, autobus 387 odjíždí v 8.30
skupina B
5. 10.  Malé Kyšice – Unhošť, vede Karla
délka: 8 km
https://mapy.cz/s/domosasalu
sraz metro Nemocnice Motol v 9.05, odjezd bus 365 v 9.13 směr Unhošť
ZÁŘÍ 2022
skupina A
28. 9.  Ctěnický zámek – Satalice (přes Jenštejn), vede Marie
délka: 13,5 km
sraz v 8.50 na metru Letňany (výstup směr Kbely, Vinoř), stanice autobusu 159, odjezd v 9.04
skupina B
28. 9.  Jíloviště hl. silnice – Černošice, vede: samoobsluha
délka: 6,6 km, po žluté značce
https://mapy.cz/s/pumupafata
sraz na Smíchovském nádraží v 8.50 , autobus 317 směr Mníšek pod Brdy odjíždí v 9.00, výstup ve stanici Jíloviště hl. sil.
skupina A
21. 9.  Roudnice, Říp, Jeviněves, vede Petr
délka: 16,7 km
sraz na Nádraží Holešovice u vlakových pokladen v 7.40, odjezd vlakem R 694 Labe v 7.56
skupina B
21. 9.  Malé Kyšice – Unhošť, vede Karla
délka: 9 km
https://mapy.cz/s/fapamujoku
sraz metro Nemocnice Motol v 9.05, odjezd bus 365 v 9.13 směr Unhošť
skupina A
14. 9.  Křepenice – okruh kolem Vltavy, vede Petr
délka: 14,2 km
sraz na Smíchovském nádraží u autobusu č. 360, nástupiště D, v 7.30 hod., odjezd 7.50

skupina B
14. 9.  Řevnice – okruh, nebo do Mníšku pod Brdy – houbařská vycházka s určováním, vede Karla
délka: 6–8 km
https://mapy.cz/s/popepacela
sraz na Smíchovském nádraží v 8.45, vlak Os 8822 do Řevnic odjíždí 8.57 (Hl. nádraží – odjezd 8.51)

skupina A
7. 9.  Doksy – Bělá pod Bezdězem (přes hrad Bezděz), vede Marie
délka: 18 km
sraz v 8.20 hod na metru Střížkov, stanoviště D (Lovosická ulice), autobus 400 do Dubé odjíždí v 8.40 
skupina B
7. 9.  Kladno (U kostela) – Vinařice (s návštěvou hornického skanzenu), vede Karla
délka: 4,5 km, stoupání 19 m, klesání 79 m
https://mapy.cz/s/fobubovezu
sraz v 9.05 na Nádraží Veleslavín, nást. 3, bus 399 odjíždí v 9.15
SRPEN 2022
skupina A
31. 8.  Ktová, Pyrám (Trosky) – Prachovské skály, vede Marie
délka: 17 km
sraz v 7.45 na Černém Mostě, odjezd autobusu do Jičína z nást. 2 v 8.05
skupina B
31. 8., vede Karla
délka: km
sraz v
skupina A
24. 8.  Zbraslavice – Zruč nad Sázavou, vede Marie
délka: 16 km
sraz v 7.30 na metru Roztyly, autobus 402 směr Čáslav odjíždí v 7.55
skupina B
24. 8.  Čelákovice-Jiřina – Lysá nad Labem, vede Karla
délka: 8 km
sraz v 9.10 na Masarykově nádraží, odjezd 9.20, Os9404 do Čelákovice-Jiřina
skupina A
17. 8. Týnec n. Labem – Kolín, vede Marie
délka: 17,7 km
sraz v 8.15 na Hlavním nádraží, odjezd vlaku Slovácký expres do Kolína v 8.31
skupina B
17. 8.  Liboc – Divoká Šárka – Hanspaulka
délka: 7 km sraz v 9.00 na zastávce Divoká Šárka, tram 20 a 26
skupina A
10. 8.  Teplice + trasa z Komáří Vížky do Bohosudova, vede Marie
délka: 16 km
sraz v 7.35 na autobusovém nádraží Holešovice, odjezd flixbusu do Teplic v 7.50
Jízdenky do zastávky Teplice, Pražská buď kupte předem, nebo kontaktujte Marii.
skupina B
10. 8.  Černý Vůl - Roztoky u Prahy vede Karla
délka: 6,4 km
https://mapy.cz/s/kocototepe
sraz v 8.50, Bořislavka, bus 316 – odjíždí v 9.00 do Černý Vůl – hospoda
skupina A
3. 8.  Krušovice – Rakovník, Šamotka, vede Marie
délka: 16 km
sraz v 7.40 na Zličíně, bus 305 do Krušovic odjíždí v 7.50
skupina B
3. 8.  Kozojedy – Šember - Tuchoraz, vede kupec Sámo
délka: 8 km
sraz v 8.50 nádraží Praha – Háje, odjezd 9.00, bus 387 – do zastávky Kozojedy, rozc.
ČERVENEC 2022
skupina A
27. 7.  Okruh kolem Dubé, vede Marie
délka: 15,6 km
sraz v 8.45 nádraží Holešovice nást. 2, bus do Dubé směr Rumburk odjíždí v 9.00
skupina B
27. 7.  Kamenný Přívoz – Jílové – přes údolí Kocour :) druhý pokus :), vede Karla
délka: 6,5 km
sraz v 9.00 nádraží Praha – Braník, odjezd 9.11, Os 9005
skupina A
20. 7.  Předměřice n. Jizerou – Čelákovice, Jiřina, vede Marie
délka: 17,5 km
sraz v 8.00 na Černém Mostě – stanoviště 5, linka 315, odjezd autobusu směr Mnichovo Hradiště v 8.20
skupina B
!!!Vzhledem k vysokým teplotám hlášeným na středu odkládáme výlet na příští týden!!!!
20. 7.  Černý Vůl – Roztoky u Prahy, vede Karla
délka: 6,4 km
https://mapy.cz/s/kocototepe
sraz v 8.50, Bořislavka, bus 316 – odjíždí v 9.00 do Černý Vůl – hospoda
skupina A
13. 7.  Rokycany – Šťáhlavy, vede Marie
délka: 18 km
https://mapy.cz/s/kekopotalo
sraz na Zličíně v 8.05, odjezd autobusu 500772 do Berouna v 8.25 (náhradní autobusová doprava), příjezd do Prahy buď v 18.20, nebo 19.20
skupina B
13. 7.  Kralupy nad Vltavou – přes Chvatěruby do Máslovic (přívoz), vede Karla
délka: asi 7,5 km, zakončené přívozem a občerstvením
https://mapy.cz/s/dekefeleso
sraz v 8.10, nadraží Podbaba, odjezd 8.21 Os 9618 směr Kralupy nad Vltavou (Masaryčka 8.05 – odjezd 8.12, Os 9618 – Kralupy nad Vltavou), jízdenka do Chvatěrub
skupina A
6. 7.  Velké Popovice – Čerčany, vede Marie
délka: 15 km
sraz v 8.50 na Hlavním nádraží, odjezd vlaku OS 2525 do Strančic v 9.05 hod.
skupina B
6. 7.  Petřiny – Ořechovka – Dejvice, vede Honza
délka: asi 4 km, zakončené posezením u kávy
sraz v 9.30 na tramvajové zastávce linek 1, 2 – Větrník
ČERVEN 2022
skupina A
29. 6.  Prachovské skály – Trosky, vede Marie
délka: 15 km
sraz na Černém Mostě, nást. 2 v 7.45,