DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum

Karlínský masopust 2016V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.

Kaizlovy sady
Zahájení masopustního průvodu. Kapela Chasa, Long Vehicle Circus, The Rebel Pipers, Amanitas a divadlo Čtyřlabuť. Dílna na výrobu jednoduchého klobouku a malování na obličej.
Soutěž o nejlépe hodnocený klobouk!

Program na Karlínském náměstí
The Rebel Pipers, Pískomil se vrací, Coiscéim, Long Vehicle Circus, Circus Problem, Flamenco, Nessie, Gipsy.cz, Amanitas

Program v Karlínském Spektru

Taneční hrátky s Honzou Onderem a Lucií Hunčárovou, taneční skupina Impuls, MJ Studio, Divadlo Na háčku – Jarní Medvědiny, Pohádka divadla Basta-fidli – O námořníku Čepičkovi, masopustní dílničky, odpočinková a zahřívací zóna.

Mluveným slovem akci provázeli Martin Sochor a Yvona Jelénková

Další fotky a videa

Podobné články

Zahájení pravidelné činnosti kroužků
Většina kroužků Klubu Klamovka začíná pravidelnou činnost v týdnu od 17. 9. 2018. Dopolední kroužky rodičů s dětmi budou zahájeny od října. ZÁPISY DO KROUŽKŮ PROBÍHAJÍ I V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, DO NAPLNĚNÍ KAPACITY JEDNOTLIVÝCH AKTIVIT.
Divadelní – hudební sál
Kinosál – víceúčelový sál s pódiem a projektorem
rozměry:
sálu: 4,8 x 12 m, pódia: 4 x 4,8 m, (50 míst k sezení)
cena:
250 Kč/h místnost, 50 Kč/h projektor, 100 Kč blok flipchartových papírů (25 ks)

Klamovka dokořán!
Co to znamená? Že v termínu 17.–27. 9. můžete navštívit Klub Klamovka a nahlédnout "pod pokličku" jakéhokoliv kroužku. Pokud to zaměření a kapacita kroužku dovolí, můžete se aktivně zúčastnit navštívené lekce. Vstup je zdarma.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.