DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum

Karlínský masopust 2016V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.

Kaizlovy sady
Zahájení masopustního průvodu. Kapela Chasa, Long Vehicle Circus, The Rebel Pipers, Amanitas a divadlo Čtyřlabuť. Dílna na výrobu jednoduchého klobouku a malování na obličej.
Soutěž o nejlépe hodnocený klobouk!

Program na Karlínském náměstí
The Rebel Pipers, Pískomil se vrací, Coiscéim, Long Vehicle Circus, Circus Problem, Flamenco, Nessie, Gipsy.cz, Amanitas

Program v Karlínském Spektru

Taneční hrátky s Honzou Onderem a Lucií Hunčárovou, taneční skupina Impuls, MJ Studio, Divadlo Na háčku – Jarní Medvědiny, Pohádka divadla Basta-fidli – O námořníku Čepičkovi, masopustní dílničky, odpočinková a zahřívací zóna.

Mluveným slovem akci provázeli Martin Sochor a Yvona Jelénková

Další fotky a videa

Podobné články

Divadelní – hudební sál
Kinosál – víceúčelový sál s pódiem a projektorem
rozměry:
sálu: 4,8x12m, pódia: 4x4,8m, (50 míst k sezení)
cena:
200 Kč/h místnost, 50 Kč/h projektor, 100 Kč blok flipchartových papírů (25 ks)

Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.