DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum

Prahou křížem krážem 2017Šestý ročník dobrodružné hry Prahou křížem krážem pro 2–5členné detektivní týmy. Dobrodružná hra v Praze pro děti a jejich rodiče, dětské skupinky, amatéry i profíky.
A. Einstein (Leonardo da Vinci) vymyslel převratný vynález, ale bál se zneužití, a tak plán na sestrojení tohoto vynálezu rozdělil na 14 (či jiný počet) kousků. “Vašim úkolem je jej složit, vědci vám kousek plánu dají za splnění vědeckého úkolu. S vynálezem pak musíte jít do jeho dílny, kde se snad vynález podaří vytvořit.“
Kde je dílna, Albert zašifruje a týmy během akce mohou luštit, nebo zase získávat indície, které jim pomohou (když poznají správné využití vynálezu?).

Dvě obtížnosti:
9.00–12.00 lehká varianta – týmy s předškoláky (kratší trasa, lehčí úkoly)
14.00–18.00 náročnější varianta – týmy se školáky (zkušenější týmy, delší trasa, náročnější úkoly)

 

 

Podobné články

O nás
Stanice přírodovědců nabízí volnočasové aktivity pro děti a mládež se zaměřením na přírodní vědy a chovatelství. Areál se nachází za Obchodním centrem Nový Smíchov v parku Sacre Coeur.
Pět stovek závodníků v pražské Stromovce
Téměř pět stovek hřáčů, kteří přišli poměřit své síly mezi sebou ve stopovací hře Prahou křížem krážem, se sešlo v neděli 5. 11. 2017 ráno nebo po obědě před Planetáriem na pražském Výstavišti. Co celé hře předcházelo a jak si účastníci vedli?
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.