DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Stadion mládeže
přihlášení (kroužky, tábory)

Víceúčelová halaV roce 2003 byla otevřena moderní víceúčelová hala o rozměrech 60x25 metrů. K dispozici jsou 2 hřiště – 40x20 metrů a 20x10 metrů. Na původním asfaltovém hřišti tak vyrostlo sportoviště celoročně využívané především zájmovými útvary florbalu a atletiky. V hale je položen speciální povrch Tarkett. O víkendech se zde konají pravidelně turnaje ve florbalu a o Velikonocích se zde pořádá velký mezinárodní turnaj v házené Prague Handball Cup. V roce 2014 byla v zadní části haly postavena moderní horolezecká stěna.

 

REZERVOVAT

Podobné články

Ledová plocha se otevírá!
Ledová plocha na dvoře Karlínského Spektra zahajuje svůj provoz 11. 12. 2017. Sportování na ledě je umožněno veřejnosti každý všední den v čase 8–22 hodin (kromě rezervovaných časů kroužků a pronájmů) za symbolickou dvacetikorunu, o víkendech dle otevírací doby. Chcete mít jistotu, že je plocha volná? Pak volejte vrátnici: 222 333 888, kde mají k dispozici aktuální rozpis volných časů.
Loděnice Vltava
Loděnice Vltava je detašovaným pracovištěm Karlínského Spektra umístěná na Libeňském ostrově.
Atletický stadion
Atletický ovál je dlouhý 400 metrů, má 6 drah, součástí stadionu je i vrhačský, výškařský, tyčkařský a dálkařský sektor.
Taneční sál (2. patro)
Světlý a prostorný taneční sál ve druhém patře Karlínského Spektra
rozměry:
89 m2
povrch:
baletizol
vybavení:
zvuková technika, šatna, zrcadlová stěna, koberce, baletní tyč, žebřiny
cena:
550 Kč/h

Autodráha
Pronájem autodráhy pro veřejnost, večírky i narozeninové oslavy.
Beachvolejbalový kurt
Beachvolejbalový kurt. Za florbalovou halou je situován kurt na beachvolejbal s jemným pískem. Kurt je uzavřený, standartních rozměrů. Síť a míč je k dispozici na recepci stadionu.
Stánky
Nůžkové stánky o rozměru 3x3 m
Ledová plocha
Ledová plocha je v provozu při dlouhodobější venkovní teplotě do 8° C.
rozměry:
9x11 metrů, 100 m2
vybavení:
večerní osvětlení, branky
provoz:
sezonní
cena:
450 Kč/h