DDM hl. m. Prahy
Stanice přírodovědců
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stanice přírodovědců

Soutěž "Foto na šňůře" – hlasování

Téma soutěže pro rok 2021 je "Zázraky přírody".
Příroda okolo nás je opravdu nevyčerpatelnou studnicí nejen nejroztodivnějších tvarů a barev, ale i unikátních evolučních řešení nebo jen těžko pochopitelných symbiotických partnerství. Pokud jsme jen trošku vnímaví a umíme se dívat okolo sebe, najdeme podobných zázraků hned celou řadu. Pro pojmenování tématu 28. ročníku soutěže se tak nejlépe hodí sousloví „Zázraky přírody“ (které je shodou okolností i názvem oblíbeného pořadu České televize). Na ten váš objektivem zdokumentovaný přírodní zázrak se budeme těšit do konce ledna 2021.

Pravidla soutěže "Foto na šňůře"
Do soutěže mohou být přijaty až dva snímky odpovídající vypsanému tématu daného ročníku, které mohl jejich autor sám reálně pořídit. Fotografie, které nebudou ctít zadání soutěže a snímky, na nichž byl někým jiným zachycen přímo „autor“, nebudou do soutěže přijaty. K soutěžním snímkům prosím připojte vždy autorovo jméno, příjmení, věk a případně i název fotografie. Snímky můžete zaslat elektronicky na e-mailovou adresu hrdina@ddmpraha.cz, a to nejpozději do konce měsíce ledna. V průběhu února proběhne hlasování, kdy budou snímky prezentovány jako anonymní, aby bylo vyloučeno možné ovlivnění hlasování. Tři nejlépe hodnocené fotografie z každé kategorie budou na počátku března odměněny.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Přípravka na Biologickou olympiádu

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pojeď se Stanicí techniků na Černobor

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zábavní pyrotechnika?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Advent – inspirace, fotogalerie vašich výrobků

  VÍCE INFORMACÍ
 • KAZ – Klub anonymních záškoláků

  VÍCE INFORMACÍ
Pravidla fungování v DDM HMP od 12. do 30. 4. 2021
Kromě účastníků individuální výuky není vstup veřejnosti povolen. Účastníci činnosti musí mít respirátor FFP2, nanoroušku, případně chirurgickou roušku a dále čestné prohlášení.