DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Jezdecké středisko Zmrzlík

Rekreační jízdy pro veřejnost

Jednotlivé jízdy

Jednotlivé jízdy (tzv. „rekreačky“) jsou určené všem zájemcům o jezdectví. Jediným omezením je, s ohledem na hřbety našich koní, hmotnost jezdce, která by neměla přesáhnout 70 kg.

(doporučujeme se objednávat až 2 měsíce dopředu)

Přihlašování zde

Ceny:
20 min vodění – 250 Kč
30 min vodění – 350
45 min výcvik – 500 Kč

Jízdy pouze v čase od:
10.00, 11.00, 14.00, 15.00,

a to pouze o víkendech (v době letních prázdnin pouze soboty)

Při objednávání, prosím, vždy uveďte:
jméno a příjmení, věk, váhu, výšku a zkušenosti

Rekreačky jsou zvlášť vhodné pro děti, u kterých si nejste jisti, jestli je koně budou bavit, pro dospělé, kteří nemají ve všední dny čas, nebo pro jezdce, kterým nevyhovuje ježdění ve skupině. Tyto jízdy se konají o víkendech, státních svátcích (kromě 24. 12. a 1. 1.)  a o velkých letních prázdninách pouze soboty, vždy je nutné se na ně předem objednat prostřednictvím našeho webu (zde). O koně se vůbec starat nemusíte (v případě zájmu vás to samozřejmě naučíme), bude pro vás připraven na domluvenou hodinu a postaráme se o něj i po ježdění. Všechny děti a mládež do 18 let musí mít při jízdě na koni bezpečnostní helmu a jezdeckou bezpečnostní vestu, dospělým helmu také doporučujeme. 

Vodění je vhodné pro základní seznámení s koněm a jízdou na něm. Kůň je veden (takže s Vámi, ani s Vašimi dětmi nikam neuteče), jezdí se do krásné okolní přírody (20 min – 250 Kč nebo 30 min – 350 Kč) nebo na halu. 

Lekce na jízdárně pro děti i pro dospělé, vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé jezdce jako příprava na závody. Jedna lekce trvá 45 min – 500 Kč.

Vyjížďky jsou určené až pro jezdce, kteří svého koně bezpečně ovládají. Proto, pokud k nám přijdete poprvé, si vás nejdříve vyzkoušíme na jízdárně. (45 min – 500 Kč)

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Zápis do Centra pro předškolní děti na školní rok 2021/2022

  VÍCE INFORMACÍ
 • Informace pro kroužky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Možnost čerpání příspěvků z programu Aktivní město

  VÍCE INFORMACÍ
 • CZ 0:10 / 1:19 Antokyany – pH citlivá rostlinná barviva

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
Úspěšné krajské kolo SOČ 2021
Pražské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost bylo úspěšně zakončeno obhajobami studentských prací, letos opět v online formátu. Odborné poroty posoudily 65 prací v 18 oborech, 36 prací postupuje do celostátního kola. Výsledková listina je k nahlédnutí na www.ddmpraha.cz/soc. Děkujeme všem zúčastněným za inspirativní setkání!
Víkendové rekreační jízdy
V souladu s rozvolňováním vládních opatření je nám opět umožněno začít realizovat víkendové rekreační jízdy (jezdecké dny zatím bohužel spustit nelze). Opět je tedy možné rezervovat se prostřednictvím našich webových stránek.