DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Jezdecké středisko Zmrzlík

Rekreační jízdy pro veřejnost

Jednotlivé jízdy

Jednotlivé jízdy (tzv. „rekreačky“) jsou určené všem zájemcům o jezdectví. Jediným omezením je, s ohledem na hřbety našich koní, hmotnost jezdce, která by neměla přesáhnout 80 kg.

(doporučujeme se objednávat až 2 měsíce dopředu)

Ceny:
20 min vodění – 250 Kč
30 min vodění – 350 Kč
45 min výcvik – 500 Kč

Jízdy pouze v čase od:
10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00

Při objednávání, prosím, vždy uveďte:
jméno a příjmení, věk, váhu, výšku a zkušenosti

Rekreačky jsou zvlášť vhodné pro děti, u kterých si nejste jisti, jestli je koně budou bavit, pro dospělé, kteří nemají ve všední dny čas nebo pro jezdce, kterým nevyhovuje ježdění ve skupině. Tyto jízdy se konají o víkendech, státních svátcích (kromě 24. 12. a 1. 1.) 
a školních prázdninách, velkých letních prázdninách pouze soboty, je nutné se na ně předem objednat prostřednictvím našeho mailu. Za příplatek je možné hodinu vést i v angličtině. O koně se vůbec starat nemusíte (v případě zájmu vás to samozřejmě naučíme), bude pro vás připraven na domluvenou hodinu a postaráme se o něj i po ježdění. Všechny děti a mládež do 18 let musí mít při jízdě na koni bezpečnostní helmu a jezdeckou bezpečnostní vestu, dospělým helmu doporučujeme. 

Vodění je vhodné pro základní seznámení s koněm a jízdou na něm. Kůň je veden (takže s vámi, ani s vašimi dětmi nikam neuteče), jezdí se do krásné okolní přírody (20 min – 250 Kč nebo 30 min – 350 Kč) nebo na halu. 

Lekce na jízdárně pro děti i pro dospělé, vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé jezdce jako příprava na závody. Jedna lekce trvá 45 min – 500 Kč.

Vyjížďky jsou určené až pro jezdce, kteří svého koně bezpečně ovládají. Proto, pokud k nám přijdete poprvé, si vás nejdříve vyzkoušíme na jízdárně. (45 min – 500 Kč)

Také by vás mohlo zajímat:

 • Hledáme lektory hudby

  VÍCE INFORMACÍ
 • Letní závodní sezona 2019

  VÍCE INFORMACÍ
 • Paměť jsme my – příběhy pamětníků 2. světové války v divadelním oživení

  VÍCE INFORMACÍ
 • Odysea mysli

  VÍCE INFORMACÍ
 • Informace pro víkendové jezdce

  VÍCE INFORMACÍ