Stadion mládeže

Sudoku na Kotlářce

Soutěž není určena jen pro ty, kteří neměli možnost zúčastnit se letošního mistrovství světa konaného v Praze :-). Zúčastnit se může opravdu každý, kdo rád luští a logika mu není cizí. Na soutěžící je připraveno celkem 36 zadání sudoku (od klasických 6x6 až po různé varianty 9x9), které jsou různě bodově ohodnoceny a je na ně určen časový limit. Zúčastnit se mohou max. tříčlenné rodinné i smíšené týmy nebo jednotlivci. Akce se koná v prostorách ZŠ Bílá na Praze 6 od 10 do 13 hodin.
Prezentace nejpozději v 9.45
Startovné se neplatí a navíc na každého čeká odměna.
Už teď se těšíme se na vaši účast, kterou je nutno potvrdit Richardu Vaculkovi do 22. 11.
Kontakt: vaculka@ddmpraha.cz, 777 706 585
Tak 24. listopadu na viděnou!

Běžkování na Vypichu
Stejně jako loni, tak i letos budou mít všichni zájemci o běžecké lyžování možnost zalyžovat si ve SkiParku na Vypichu na Praze 6. Areál pro vás připravil DDM hl. m. Prahy. Veškeré informace včetně webkamery naleznete na www.skiparkpraha.cz
Velký taneční sál
Velký taneční sál se zrcadlem, baletizolem a audiotechnikou.
12,5 x 14,5 x 3 m

Pražský šachový festival Zlatá Praha
Začátkem července se každý rok sjedou do Karlínského Spektra desítky malých i velkých šachistek a šachistů, aby poměřili své síly v několika kategoriích královského sportu.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou.
9,7 x 4,5 x 3 m
povrch:
plovoucí podlaha

PaVěda
Baví vaše dítě zkoušet experimentovat nebo sestavovat roboty z čehokoli, co najde doma? Právě pro vás otevíráme nové badatelské kroužky PaVěda – Parádní Věda, které startují od září v DDM hl. m. Prahy a jsou určeny dětem již od pěti let. Parádní věda probíhá ve Stanici techniků, Stanici přírodovědců a v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy, a to ve dvou úrovních – PaVěda 1
Zima u koní
Koně jsou stvoření pro život v chladném klimatu, jsou k dlouhodobému pobytu v nízkých teplotách velmi dobře vybaveni a je jim takto dokonce lépe, než v počasí výrazně teplém. To však neznamená, že je necháme během zimních měsíců napospas přírodě. Naopak. To, co jim vezmeme na skutečně přirozených podmínkách, musíme nahradit rozumným umělým vybavením, aby se koním neuškodilo.
Malý taneční sál
Malý taneční sál se zrcadlem, odpruženou podlahou s baletizolem a audiotechnikou.
12,5 x 12 x 3 m

Velikonoční dílny 2015
Na velikonočních dílnách jsme v roce 2015 kromě tradičních pomlázek a kraslic fotili velikonoční přání, pekli jednoduché buchty během pár vteřin či vyráběli přání. Malé návštěvníky, stejně jako v jiných letech, zaujala naše minizoo, kterou jsme mohli uspořádat díky pomoci Stanice přírodovědců.