DDM hl. m. Prahy
Sdílené vzdělávání - výukové programy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Sdílené vzdělávání - výukové programy

Aktuality

10. schůzka supervizorů
Ve středu 10. 6. 2020 proběhla 10. schůzka supervizorů! Tentokrát online.
9. schůzka supervizorů
4. 3. proběhla v Karlínském spektru od 10 do 14 hodin další schůzka supervizorů. Sdíleli jsme na ní především zkušenosti z probíhajícího ověřování programů.
8. schůzka supervizorů
28. 11. 2019 proběhla 8. schůzka supervizorů.
7. schůzka supervizorů

7. schůzka supervizorů proběhla 17. září 2019 od 14 hodin v budově DDM hl. m. Prahy, Karlínské náměstí 7.

6. schůzka supervizorů
V pátek 10. 5. 2019 se v DDM hl. m. Prahy, Karlínské náměstí 7 uskuteční 6. schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání. Sejdeme se v místnosti Salonek v 1. patře v 10.30, předpokládaný konec okolo 14. hodiny.
5. schůzka supervizorů

Ve středu 20. 3. se v DDM hl. m. Prahy, Karlínské náměstí 7 uskuteční 5. schůzka supervizorů. Sejdeme se v místnosti Salonek v 1. patře v 10:30, předpokládaný konec okolo 14. hodiny.

4. schůzka supervizorů

8. února proběhla v DDM hl. m. Prahy čtvrtá schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání

3. schůzka supervizorů

Třetí schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání proběhla 15. ledna v budově Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy.

2. schůzka supervizorů

Druhá schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání proběhla 28. listopadu 2018 v budově Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy.

1. schůzka supervizorů

Úvodní schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání proběhla 24. září 2018 v budově Karlínského Spektra DDM hl. m. Prahy.

Ověřování již probíhá!
Probíhá první ověřování prvních vzniklých výukových programů. Aktuálně...
Mimořádný seminář pro supervizory
Vzhledem k řadě otázek, které během práce na projektu vyvstaly, jsme se rozhodli uspořádat ještě jeden seminář pro supervizory před lednovým termínem. Sejdeme se 28. 11. 2018 v 10.00 v Karlínském Spektru (Karlínské náměstí 7, Praha 8). Pro seminář máme rezervovanou místnost Divadelní sál, který je nám k dispozici do 15.00. Máte-li již nyní nějaké dotazy, prosíme o jejich zaslání předem, abychom byli na vás připraveni. Máte-li zájem o individuální schůzku, prosím dohodněte si ji s námi předem, děkujeme.
Plánované schůzky supervizorů
Nejbližší plánované schůzky supervizorů připadají na následující dny:

Také by vás mohlo zajímat:

 • Divadelní soubor Opona doplňuje členy!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zachraňujeme korely chocholaté

  VÍCE INFORMACÍ
 • CPD

  VÍCE INFORMACÍ
 • Převádění dětí ze škol

  VÍCE INFORMACÍ
 • Analogová fotografie je cool

  VÍCE INFORMACÍ