DDM hl. m. Prahy
Sdílené vzdělávání - výukové programy
Sdílené vzdělávání - výukové programy
Sdílené vzdělávání - výukové programy

Aktuality

4. schůzka supervizorů

8. února proběhla v DDM hl. m. Prahy 4. schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání

5. schůzka supervizorů

Ve středu 20. 3. se v DDM hl. m. Prahy, Karlínské náměstí 7 uskuteční 5. schůzka supervizorů. Sejdeme se v místnosi Salonek v 1. patře v 10:30, předpokládaný konec okolo 14. hodiny.

6. schůzka supervizorů

V pátek 10. 5. 2019. se v DDM hl. m. Prahy, Karlínské náměstí 7 uskuteční 6. schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání.. Sejdeme se v místnosti Multiklub v 1. patře v 10:30, předpokládaný konec okolo 14. hodiny.

3. schůzka supervizorů

Třetí schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání proběhla 15. ledna v budově Karlínského Spektra, DDM hl. m. Prahy.

Ověřování již probíhá!
Probíhá první ověřování prvních vzniklých výukových programů. Aktuálně...
2. schůzka supervizorů

Druhá schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání proběhla 28. listopadu 2018 v budově Karlínského Spektra, DDM hl. m. Prahy.

Mimořádný seminář pro supervizory

Vzhledem k řadě otázek, které během práce na projektu vyvstaly, jsme se rozhodli uspořádat ještě jeden seminář pro supervizory před lednovým termínem.
Sejdeme se 28. 11. 2018 v 10:00 v Karlínském Spektru (Karlínské náměstí 7, Praha 8). Pro seminář máme rezervovanou místnost Divadelní sál, který je nám k dispozici do 15:00.
Máte-li již nyní nějaké dotazy, prosíme o jejich zaslání předem, abychom byly na vás připraveni. Máte-li zájem o individuální schůzku, prosím dohodněte si ji s námi předem, děkujeme...

1. schůzka supervizorů

Úvodní schůzka supervizorů projektu Výukové programy jako efektivní prostředek propojování formálního a neformálního (zájmového) vzdělávání proběhla 24. září 2018 v budově Karlínského Spektra, DDM hl. m. Prahy.

Plánované schůzky supervizorů

Nejbližší plánované schůzky supervizorů připadají na následující dny:

Také by vás mohlo zajímat:

 • Zájmové kroužky pro děti z 1.–3. tříd

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nový divadelní kroužek

  VÍCE INFORMACÍ
 • Školní rok 2019/20 + nové kroužky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nový kroužek pro výtvarné nadšence

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zahájení pravidelné činnosti kroužků

  VÍCE INFORMACÍ