DDM hl. m. Prahy
Sdílené vzdělávání - výukové programy
Sdílené vzdělávání - výukové programy

Hlavní spolupracující subjekty



Na projektu se podílí 46 spolupracujících subjektů z řad mateřských, základních a středních škol, domů dětí a mládeže (DDM) a středisek volného času (SVČ). Hlavními spolupracujícími subjekty, které se podílí i na koordinační činnosti, jsou:

Dům dětí a mládeže Bílina

Dům dětí a mládeže Bílina zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Zapomenuté řemeslo - mlynář (I-III) a Vánoční tradice v Čechách (I-III).

Dům dětí a mládeže Blovice

Dům dětí a mládeže Blovice zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Poznání regionálních tradic a kultur v tanci (I-III) a Příroda živá i neživá v regionu (I-III).

Středisko volného času Frýdek-Místek

Středisko volného času frýdek-Místek zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Kultura - Český jazyk a divadlo (I-III) a Technika - Robotika a elektronika (I-III).

Středisko volného času Lomnice nad Popelkou

Středisko volného času Lomnice nad Popelkou zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Já a moje vlast (I-III) a Nebojme se robotů! (I-III).

Dům dětí a mládeže Náměšť nad Oslavou

Dům dětí a mládeže Náměšť nad Oslavou zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Návrat v čase (I-III) a Na křídlech vědy (I-III).

Dům dětí a mládeže Olomouc

Dům dětí a mládeže Olomouc zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Tvůrčí fotografie ve výtvarné výchově (I-III) a Technika - Školní exkurze do přírody (I-III).

Městský dům dětí a mládeže Ostrov

Městský dům dětí a mládeže Ostrov zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Rozšiřování znalostí v přírodovědných oborech (I-III) a Průzkumníci přírody (I-III).

Středisko volného času Pohořelice

Středisko volného času Pohořelice zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Já a moje vlast (I-III) a Nebojme se robotů! (I-III).

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Obratlovci (I-III) a Digivěci jako nástroj (I-III).

Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou

Dům dětí a mládeže, Rychnov nad Kněžnou zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Příroda na dotek (I-III) a Tradice v Keramice (I-III).

Středisko volného času Slaný

Středisko volného času Slaný zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Cesta chleba (I-III) a Svět zvířat (I-III).

Dům dětí a mládeže Tábor

Dům dětí a mládeže Tábor zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Já, součást mého regionu (I-III) a Robot je náš kamarád (I-III).