DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Jezdecké středisko Zmrzlík

Pro členy

Co musíme znát?
Kdo chce jezdit na koni, musí se naučit jej správně nauzdit a nasedlat. Přinášíme základní informace o tom, z čeho se sedlo i uzdečka skládají. Dále také každý jezdec musí vědět dle jakých pravidel se pohybovat na jízdárně a orientovat se v základních cvicích.
Jaké oblečení ke koním
Při výběru správného obleční pro jízdu na koni je třeba dbát na praktičnost, pohodlnost a bezpečnost. Kromě dlouhého rukávu, přiléhavých kalhot a vysokých bot je nedílnou součástí vybavení jezdce jezdecká helma a vesta. Vhodně zvolené oblečení je důležité.
Víkendové a prázdninové služby
Začátečníci a pokročilí již mohou navštěvovat víkendové služby. Každý člen je již plně samostatný a dodržuje pravidla víkendových služeb.    
Nemoci a zranění koní
U koní je dobré vědět, jaké nemoci či zranění je mohou postihnout. Proto vám to přiblížíme v několika krátkých článcích.
Výživa koní
Každý správný jezdec, ošetřovatel a majitel koní by měl vědět, co takový kůň žere, co smí a co nesmí. Pojďme se na to spolu podívat.
Storno podmínky
V případě ukončení kroužku si prosím přečtěte důležité stornovací podmínky našeho zájmového kroužku. Účastníci zájmového vzdělávání, podmínky přijímání, úplata za zájmové vzdělávání. odhlášení, vrácení úplaty, stornovací podmínky.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Možnost čerpání příspěvku - Aktivní město (Praha 5, Praha 6)

  VÍCE INFORMACÍ
 • Halloween 24. 10.

  VÍCE INFORMACÍ
 • Program Aktivní město

  VÍCE INFORMACÍ
 • Taneční soubor Anais zve dospěláky k tanci

  VÍCE INFORMACÍ
 • Dramaťák, divadlo, muzikál, tvůrčí psaní

  VÍCE INFORMACÍ